Lazer öncesi tüy alımı

Efsun18

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
5 Aralık 2017
408
204
Selam kızlar ben lazer epilasyona gidiyorum daha önce gittiğim yer her epilasyona gelmeden önce tüylerini al öyle gel demişti ama bu defa geldiğim yer lazer sonrası kesinlikle jilet ağda yada başka bişeyle tüylerni alma ilk seans dan sonra yani 2. Seansa epilasyona gelirken.Sordum niye diye lazer sonrası tüyleri alınca lazer etki etmez tüyler daha gür cıkar dedi 🤷🏻‍♀️Bilgisi olan var mı bu konu hakkında?

Son düzenleme:
Selam kızlar ben lazer epilasyona gidiyorum daha önce gittiğim yer her epilasyona gelmeden önce tüylerini al öyle gel demişti ama bu defa geldiğim yer lazer sonrası kesinlikle jilet ağda yada başka bişeyle tüylerni alma dedi epilasyona gelirken.Sordum niye diye lazer sonrası tüyleri alınca lazer etki etmez tüyler daha gür cıkar dedi 🤷🏻‍♀️Bilgisi olan var mı bu konu hakkında?
İkincisi sağlam uydurmuş. Kökten almadığın sürece tüyler artmaz. Kisaltmazsan da yanan tüyler tenine yapışıp acı verir lazer epilasyon esnasında.. inşallah uyduruk bir yere devam etmiyorsunuzdur..

İkincisi sağlam uydurmuş. Kökten almadığın sürece tüyler artmaz. Kisaltmazsan da yanan tüyler tenine yapışıp acı verir lazer epilasyon esnasında.. inşallah uyduruk bir yere devam etmiyorsunuzdur..
Tam tersi ilk gittiğim yer normal güzellik salonu idi düzenli gitmeme rağmen tüylerim azalmadı çünkü her seans öncesi jiletle alıp gidiyordum şimdi gittiğim ise özel bilinen bir güzellik salonu 🤷🏻‍♀️

Tam tersi ilk gittiğim yer normal güzellik salonu idi düzenli gitmeme rağmen tüylerim azalmadı çünkü her seans öncesi jiletle alıp gidiyordum şimdi gittiğim ise özel bilinen bir güzellik salonu 🤷🏻‍♀️
Valla ilk defa duydum. Ben yıllardır farklı bölgeler için ara ara hastane bünyesinde çalışan lazer epilasyon bölümlerine gidiyorum ve her defasında işlemden üç gün önce jiletle kisaltmam söyleniyor. İşlem yapılan bölgelerde artık neredeyse hiç tüy yok benim..

Valla ilk defa duydum. Ben yıllardır farklı bölgeler için ara ara hastane bünyesinde çalışan lazer epilasyon bölümlerine gidiyorum ve her defasında işlemden üç gün önce jiletle kisaltmam söyleniyor. İşlem yapılan bölgelerde artık neredeyse hiç tüy yok benim..
İşte benimde baya garibime gitti deneyip göreceğim :)

X