lazer sonrası kaş dökülme sorunu

nirvana2016

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
21 Mayıs 2019
3
0
47
Merhabalar
Maalesef yıllar önce kaş kontur yaptırmıştım . Yapan kişi dövme boyası kullanmış . Defalarca onca acı çekerek ve para vererek solusyonla sildirdim hiç etki etmedi. En son mecburen lazerle bir doktor kliniğinde silme işlemi bir kaç kez yapıldı .Çıktığı kadar çıktı ama bu seferde kaşlarım döküldü. En son lazer şubat ayında yapılmıştı . Şu ana dek kaş serumu vb kullandım ama tekrar çıkmadı. Bu konuda deneyimi bilgisi olanlar lütfen bana yardımcı olsunlar. Çok üzgünüm aynalara küstüm . Böyle bir sorun yaşayıp sonuç alanlar var mı ... Ne yapabilirim ? Ömür boyu microblading yaptırmak istemiyorum . Paylaşacağınız her bilgi ve öneri benim için çok kıymetli . Kaşlarım nasıl tekrardan çıkar ?

Merhabalar
Maalesef yıllar önce kaş kontur yaptırmıştım . Yapan kişi dövme boyası kullanmış . Defalarca onca acı çekerek ve para vererek solusyonla sildirdim hiç etki etmedi. En son mecburen lazerle bir doktor kliniğinde silme işlemi bir kaç kez yapıldı .Çıktığı kadar çıktı ama bu seferde kaşlarım döküldü. En son lazer şubat ayında yapılmıştı . Şu ana dek kaş serumu vb kullandım ama tekrar çıkmadı. Bu konuda deneyimi bilgisi olanlar lütfen bana yardımcı olsunlar. Çok üzgünüm aynalara küstüm . Böyle bir sorun yaşayıp sonuç alanlar var mı ... Ne yapabilirim ? Ömür boyu microblading yaptırmak istemiyorum . Paylaşacağınız her bilgi ve öneri benim için çok kıymetli . Kaşlarım nasıl tekrardan çıkar ?
Hiç mi kaş yok yoksa bir kaç tel var mı jiletle çoğaltabilirsiniz belki lazer kıl köklerini de yakmış olabilir sarımsagı küçük bir bölgede deneyerek sürün zarar vermezse oda çıkarabilir daha yeniyse bir kaç ay sonra da çıkabilir

Aynı sorunu Suan bende yaşıyorum . İlk seansımda böyle olmamıştı .kaşlarım baya döküldü ve beyazlaşan yerler kararmadı dökük duruyor .1.5 ay geçti yeni yeni kökler çıkacak gibi .Bir de picosil lazer Dr servette yaptırdım bu son gidişimde hiç memnun kalmadım zaten 10 sn işlem için dünya para alıyorlar yalap şap yapıp gönderdi resmen .

Merhabalar
Microblading dönüşü olmayan bir kuyu gibi maalesef. Kuzenimin güzellik salonu var evet 6 ay her şey çok iyi ama hep tekrarlamak gerekiyor. Ben strese girdiğimde veya üzüldüğümde kaşlarım seyreliyor dökülüyor resmen saç kıran gibi oluyo.
Belle Femme Kozmetik diye bir marka var onun kaş kirpik serumu çok iyi her gün kullanıyorum. Kirpik için ihtiyacım olmadı ama kaş kısmı çok iyi. Trendyoldan almıştım. Denemeni öneririm

Ben kendim kaşımı sevmediğim için ağda yapıp çiziyorum, dövme yaptırmayı düşünüyordum ama sizin deneyiminiz biraz gözümü korkuttu.

X