Lazer Epilasyon Lazer sonrası tüyler dökülmeyecek gibi geliyor?

Ben_bety

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
22 Aralık 2018
143
26
28
1 hafta oldu alexandrite ile yapıldı. Bacaklarda çoğu nokta şeklinde şuan, uzamadi. tek tük uzayan var dökülme yok. Koltukaltı çıkmaya başladı ama orda da dökülme yok normal uzuyor gibi. Çekince de gelicek gibi değil. ilk seansim olduğu için anlayamadım bir şey. Normali bu mu? Ben mi aceleciyim? Haftaya da kontrol seansim var dökülür mü ki o zamana?

Bi de üst bacakta 5. Gün ağrılarım başladı karıncalanma gibi mi desem tam tarif edemiyorum. Bir şeyler batıyor gibi. Bu normal mi?

Üst bacak üşüyünce (tüyler diken diken olur ya ) çok fazla aciyo :KK43: normal mi tüm bunlar yaa. Tecrübeli arkadaşlar?

ilk seans ise hemen dökülmesini beklemek için erken. doktor bilgilendirme yapmadı mı aşamalar hakkında?

Hafif hafif dökülmeler başladı dün akşam fark ettim.

Ama hayır bilgilendirmediler

1 hafta oldu alexandrite ile yapıldı. Bacaklarda çoğu nokta şeklinde şuan, uzamadi. tek tük uzayan var dökülme yok. Koltukaltı çıkmaya başladı ama orda da dökülme yok normal uzuyor gibi. Çekince de gelicek gibi değil. ilk seansim olduğu için anlayamadım bir şey. Normali bu mu? Ben mi aceleciyim? Haftaya da kontrol seansim var dökülür mü ki o zamana?

Bi de üst bacakta 5. Gün ağrılarım başladı karıncalanma gibi mi desem tam tarif edemiyorum. Bir şeyler batıyor gibi. Bu normal mi?
kontrol seansınız ne zaman benim 10. gün dökülmeye başlamıştı. çekiyordum geliyordu. ama öyle kendi kendine dökülemedi ben kendim çektim . bide kese yapın. yapan kıza da sordum çekebilirsin sorun olmaz demişti.benimde ilk seanstı ayrıca döküldü yani cihazda aynı. biraz daha bekleyin bakalım.

Bende aynı cihaza 6 aydır gidiyorum ama dökülme hiç olmadı :/
Bide şey sorucam seansa giderken tüylerinizin boyutu nasıl gidiyosunuz hangi boyutta oluyolar ?

kontrol seansınız ne zaman benim 10. gün dökülmeye başlamıştı. çekiyordum geliyordu. ama öyle kendi kendine dökülemedi ben kendim çektim . bide kese yapın. yapan kıza da sordum çekebilirsin sorun olmaz demişti.benimde ilk seanstı ayrıca döküldü yani cihazda aynı. biraz daha bekleyin bakalım.
Kolalti dökülüyor çekince ama bacaktakilwrin çoğu nokta dediğim gibi. Keseyle gider mi ki onlar da. 4. 5 gün kaldı seansına.

Bende aynı cihaza 6 aydır gidiyorum ama dökülme hiç olmadı :/
Bide şey sorucam seansa giderken tüylerinizin boyutu nasıl gidiyosunuz hangi boyutta oluyolar ?
Hiç olmadı derken :KK43:( hiç mi dokulmedi azalma mı olmadı sonrasinda.
Jilet yapıp ertesi gün gittim. Henüz gozukmuyorlardi

Hiç olmadı derken :KK43:( hiç mi dokulmedi azalma mı olmadı sonrasinda.
Jilet yapıp ertesi gün gittim. Henüz gozukmuyorlardi
Dökülmede olmadı azalma da olmadı her gittiğimde belirtiyorum gittiğim yere daha yüksek çalışalım dökülür diyorlar yine yok bende sırf peşin ödedim diye gitmeye devam ediyorum

Elinizle hafifçe çekin tüyleri elinize geliyorsa dökülme var demektir ama köklüyse dökülmüyordur. 10 günden sonra başlaması lazım dökülmelerin
Evet süreçleri biliyorum ama maalesef bende 6 aydır yok kese yap diyorlar kese yapmaktan rengim açıldı hala dökülme yok :)

Evet süreçleri biliyorum ama maalesef bende 6 aydır yok kese yap diyorlar kese yapmaktan rengim açıldı hala dökülme yok :)
hangi cihazı kullanıyorlar. ıpl olmasın. o lazer epilasyon değilmiş. bazı yerler kandırıyormuş insanları lazer diye. güzellik merkezi değilde bir kliniğe dermatoloğa gidin daha güvenilir en azından ben güzellik merkezlerine güvenmiyorum o konuda.

hangi cihazı kullanıyorlar. ıpl olmasın. o lazer epilasyon değilmiş. bazı yerler kandırıyormuş insanları lazer diye. güzellik merkezi değilde bir kliniğe dermatoloğa gidin daha güvenilir en azından ben güzellik merkezlerine güvenmiyorum o konuda.
Alexsandrate cihaz doğru yazabildiysem eğer
Gittiğim yer güzellik merkezi evet başta bilemiyoruz işte denemeden

Size kac joule ile çalıştılar acaba biliyor musinuz

benim de kollarımda dökülme pek olmuyor nedense. azalma da olduğunu düşünmüyorum gözle fark edilir bi şey yok. kol bölgesi geç mi sonuç veriyor?

X