Lazer

deryaderya

Nirvana
Kayıtlı Üye
10 Eylül 2008
2.119
1.685
Merhaba arkadarlar kolaltı ve alt bacak lazerepilasyonu yaptırdım dün acı hissetmedim.Yakında genital bolge için gidecem acımasından korkuyorum.Yaptıran varmı?Merak ettimde.

cnmmm bende bi genital için çok agrırmı diye korkuyorum..lazer merkezini aradım kadın bana agrı eşigin düşükse emla kıremi kullanıp gel dedii...sanırım emla alcammm genital için..diger yerlere dayanırımda orası için emin deilim bende..

kızlar bende yaptrıcamda korkuyorum canım çok tatlıda :eek:

bence yüzüne jilet vurdurma uzadıkça kes manikür pensiyle (ucu ince olduğundan kılı cilde yakın yerden kesiyor

Ben gecenlerde ilk senasıma gittim... Sormayın canım bi tatlıdır ki.... telaş yaptım acırsa diye.. Genital ve koltuk altı yaptırdım. Atışları yaparken çok az acı hissediliyor. Genhitalde hani hassas olan bölgeler varya o kısımlar hafif acıyor. Ama öyle çok değil çok acısa ben yaptıramam. Düşünün ağda bile yaptırmıyordum acıycak diye. Lazer çok iyi oldu o acı hiçbişey bence....

Arkadaşlar ben sadece bıyık bolgemi yaptırmayı dusunuyom acımaz dimi yaptıran varmı bıyık bolgesini?:bbo: bi erkek arkadasım boyun bolgesindeki kıl donmelerinden kurtulmak icin yaptırıyormus erkek olmasına ragmen yok boyle bir acı dedi :S:s cok fena acımıs yani ondan cok korktum ama yaptırmaktan bsaka da carem yok nedense bıyık bolgem cok sorunlu hergun sert ve siyah cıkıyor bu yuzden hayatım boyunca bununa ograsamam alsam da bıyıklı gibi gorunuyom cunku orayı tahis ediyom kızarıklık oluyo lazer olsa bi daha orayı ellemicem :sm_cool::teytey:

bende bacak ve genital bölge için gitmek istiyorum .bide çenemde de çıkmaya başladı,çok sinir bozucu .:kahve: ama nereye gitsem bilemiyorum ,açıkcası çok güvenemiyorum.tavsiye edebileceğiniz bir yer varmı ?fisfisfis

Ben yuz ve kolaltına yaptırıyorum. 4 seans oldu agrısı cok oluyor. Benim agrı esigim dusuk hele bıyık kısmı yapılırken cok canım yanıyor tıtrıyorum resmen. Ama bunu duyupta korkmayın 1 2 snye suruyor dayanılmayacak bır sey degıl. Yuz kolaltı tum 3 4 dk bıtıyor o tuylerı cektıgıne degmez. Emla krem agrı kesmesı ıcın ama kullandım ck da faydasını goremıyorum agrı esıgım o kadar dusuk yanı:KK43: Kesınlıkle agrır dıye vazgecmeyın dayanılmayacak bır agrı degil hatta 2. 3. seanslardan sonra hıssetmeyebılırsınızde tuyler azaldıgı ıcın.

acımıyor desem yalan olur benimki acıdı özellikle genital ama seans bitince çok rahatlıyor insan acıyı unutuveriyorsun...hem küçük bölgeler bir kaç dakika bile sürmüyor
tavsiye ederim korkmanıza hiç gerek yok...birde size bişey diyeyimmi acının tarifini öğrenince insanın canı daha tatlı oluyor en iyisi bilmeden gitmek ama bende uygulayamadım ay acıycakmı acıyacakmı derken olduda bitti.....

X