Lazerle genital beyazlatma yaptiranlar

6 ay önce bikini bölgemde ciddi kararma farkettim birazda bacağıma doğru yayılıyordu. baktım koltuk altımda aynı nişantaşında bir merkeze gittim lazerle beyazlatma yaptılar gerçekten işe yaradı. yaptırabilirsin canım işe yarıyor.

Ben Tuğrul Abacıoğlu ile konuştum Gaziosmanpaşada 600 dedi hemen yapalım dedi ama Süleyman Eserdağ da gerek yok sen zaten esmersin dedi aslında çok bir para değil acısı vs de yok dene bence =)

Davinci diye bir yer Dr Tamer bu konuda profesyonel canlar.

Koltuk altı ve genital bölgemde kararmalar vardı. Nişantaşın da Davinci klnik bu problemi hiç ağrısız ve acısız çözümleyebiliyor. Ben çok memnun kaldım. Tüm ekip çok anlaşıylı davrandılar. İşlem esnasında ve sonrasında doktor gerekli olan tüm açıklamaları ayrıntıları ile yaptı. Tüm endişe ve korkularımı giderdi. Sonuç harika oldu. Ayrıca doğum sonrası çatlakları da gidebiliyorlarmış. Tedaviye henüz yeni başladım sonuçlarını sizlerle paylaşacağım.:))))

Kızlar bende yaptırmayı düşünüyorum bu işlemi ankaradayım nasıl geçiyor süreç bilgilendirme lütfen.

bu ismin reklamı geçiyor sanırım birkaç gündür zaten ankara düşünmüyorum istanbulda ikamet ediyorum
Burda bir sürü doktor ismi var ben baya araştırdım gördüm deneyimlerimizin paylaşılması için kurulan bir bölüm değil mi yanlış mı biliyorum acaba ? Forma girmeden baya burda yazanları okuyan biriydim önceden çoğu şeyide burdan bakıp yaptım memnun kaldığımda oldu kalmadığımda bana söylememişsiniz ama doktor bir diye yazdım yanlıs olmasın.

bu ismin reklamı geçiyor sanırım birkaç gündür zaten ankara düşünmüyorum istanbulda ikamet ediyorum
Reklam düşüncesi neden geçti anlayamadım ama yaptırdım ben yani bilgilendirmek için adresine kadar yazanlar var süreç şöyle lokal anestezi yapılıyor sonra işlem acısız bir şekilde geçiyor 25 dakika sürdü 10 gün oldu dökülmelerim oldu nemlendirici kremler kullandım dökülen yerlerde açılmış renk zaten belli 5 gün sonrada Esra Hanıma kontrole gidicem sonuçlanınca tekrar yazarım umarım istediğinizi bulursunuz.

Renk tonu ne kadar farkediyor acaba? Ben beyaz tenliyim ama özel bölgem resmen siyah. Ben de bir cözüm bulmak istiyorum artık

X