Leep sonrası gebelik

shoppingwithbesty

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
4 Şubat 2022
158
17
26
Arkadaşlar leep operasyonu sonrası ne kadar süre sonra gebelik düşündünüz benim 1 ay oldu herhangi bir kanamam yok akıntımda yok bu ayki ovülasyon dönemimde düsünüyorum sizce denemelimiyim beklemelimiyim.

Arkadaşlar leep operasyonu sonrası ne kadar süre sonra gebelik düşündünüz benim 1 ay oldu herhangi bir kanamam yok akıntımda yok bu ayki ovülasyon dönemimde düsünüyorum sizce denemelimiyim beklemelimiyim.
Mrb, öncelikle geçmiş olsun...
Bende bugün kolposkopi oldum patolojiye göre leep vb. Karar verilecek...ama çok kaygılıyım maalesef...kolposkopi sonrası 10 gün yasak benim keşke Dr. Nuza sorma şansınız olsa idi...nerde yaptırdınız işlemi

geçmiş olsun öncelikle koşuyolu sağlıkta yaptırdım işinde iyi bir doktor fakat iletişim eksikliği çok yaşadım mesajlarımı okuyup cevap dahi alamıyordum bir ilgisizlik söz konusuydu sürekli vaktinde gittiğimde 1 saate yakın bekletiliyordum operasyon sırası bende olmasına rağmen yani inanın bir kontrolum daha olmasa gitmem oraya. kolposkopi sonucum benim cin2/3 cıkmıstı 5 6 gün sonra leep oldum cerrahi sınırlarım temiz cıktı temizlenen parçada cin1 di 1 ay olacak neredeyse bende gebelik düsünüyorum şu sıralar bir sonraki kontrolu beklesemmi beklemessemmi bilemiyorum

İnanın bu çok ciddi bi karar isterseniz buradaki yorumlara göre karar vermeyin çünkü her bünye ve herkesin hastalık sınırları farklı yine de siz bilirsiniz tabiki...
Ben de yakın zaman içinde bebek düşünüyorum ancak oncelik bi bütün olarak beden ve ruh sağlığı...Bu olayi kendi adıma cozumleyip temizlemeden bebek düşünemicem maalesef...ne demişler önce can...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…