leep sonrası ilişkide kanama

bahem

Guru
Kayıtlı Üye
30 Ocak 2010
12
1
merhaba yaklaşık ben iki ay önce leep oldum lepp anında üç damarima dikis atılmış bir ay ilişki,spor ,havuz deniz bunun gbi şeyler yasaklanmıştı..bir ay sonra doktoruma kontrole gittigimde iyileştiğini artık ilişkiye girebilirsin dedi...yaklaşık iki ay geçti fakat ilişki anında bazen adet olmuş gbi kanamam oluyor .ve bu sadece o an olup geçiyor..hiçbir ağrım da olmuyor...doktorum olabilcegini syledi fakat eşimle beni çok rhatsiz ediyor..cnku o an normal bir kanamam olmuyor ve tuvalete girdim anda adet oluyrmus gbi devam etti...bu durumu yaşayan varmi

Evet leep sonrası yaklaşık 2 ay bu durum devam etti. Sonra o durumda bir şey olmaz diye saldık hamile kaldım. Hamileliğin 8. Haftası da lekelenme oldu. Düşük riski dedi doktor ama yine leep bölgesinde kanamaydi. Yani 3-4 ay leep kaynaklı kanama ya da lekelenme oldu

yani normal mi diyorsunuz...kanama devam etse de ilişkiye girmekte sıkıntı olmaz değilmi ?? inşallah sizde bebeğinizi sağlıklı sekilde kucağınıza alırsınız...cvp verdiğiniz içinde ayrıca teşekkür ederim

Merhaba. 31 gun once leep konizasyon gecirdim kanamam nerdeyse olmadi ilk 2 3 gun lekelenme haric hic sorun yaşamadım. doktor 3 hafta iliski yasak demisti 3.haftada ilişkide kanama oldu dediğiniz gibi anlık ama kıpkırmızı kan olunca korktuk ardindan birkac gun pembe lekelenme oldu sadece sildikce peçeteye gelen cinsten. 1 hafta daha bekledik 4. Haftada (3 4 gun once) yine ayni şekilde sonuçlandı. Bebek planımız oldugu ve doktorda 1 aydan itibaren olabilir dediginden ovulasyonu kaçırmamak için dun aksam oldugumuzda yine aynısı.. bu defa oturup ağladım ciddi bir problem var heralde diye sabah kalkar kalkmaz da araştırmaya başladım yazınızı görünce bir nebze rahatladim. Bu durum gecti mi sizde? Geçtiyse ne kadar bir sure devam ediyor? Doktorunuza danışınız mi ve o ne dedi? Randevum ayin 11inde ve daha erkene çekemiyorum bilgi verirseniz çok sevinirim.

X