Lekelenme Şeklinde Kan gelmesi

Ah İnşALLAH başlarda sıkıntı etmiyordum sonra herkes sordukça kötü hissediyor insan İnşALLAH bizimde bi gün yüzümüz Güler 🙏🏻
İnşallah canım .. hani bazen insanlar "inşallah olur" dediklerinde bile üzülüyorum kötü hissediyorum kendimi sanki bana acıyorlar gibi hissediyorum.. artık evden dışarı çıkmak bile istemiyorum .. kimsenin yüzünü görmek gelmiyor içimden.. o kadar mutsuzum ki .. ne yapıcam gerçekten bilmiyorum..

Ne demek ,burası sadece bilgi verelim diye değil her konuda destek alabilirsiniz burada,insanlar ne kadar da gaddar zaten üzülüyorsunuz bide onlar mı geliyor üzerinize sizde bu soruları sormalarina müsade etmeyin ,bu kimsenin haddine değil canınızı sıkmayın doktora gidin bu konuya yazın tekrar bizlerde iyi olduğunuzu öğrenelim inşaallah,Rabbim yad ve yardımcınız olsun 🖐️
Soranların içinde annelerimiz olunca kırmamak için bi şey diyemiyorum onlara ama bilmiyorum artık hayırlısı bu sıkıntılar yüzünden çöktüğümü hissediyorum 😢
İnşALLAH güzel bir haberi yazarım teşekkür ederim 🙏🏻

Evet canım doktorumun biri de incir kürü yap iç demişti bana .. bende yaptım uyguladım .. sonra doktor değiştirdim başka birine gittim.. o araya insülinim yüksek çıktı şimdi ise ilaç kullanmak zorundayım malesef.. biraz geç oldu ama sonunda anladım kendi kafama göre asla bi daha bişey yapmicam.. duyduğunuz hiç bir şeyi yapmayın kızlar.. kimisinde işe yarıyor olabilir ama kimisin de de Keşke yapmasaydım dedirtiyor.. ben akıllandım.. zor olucak biraz ama olsun Allah'a bıraktım hiç bişey yapmicam sadece ilaçlarımı kullanıcam o kadar ...
Çok üzüldüm gerçekten,tabiki yapmayın duyduklarınızı yok o kur bilmem bu kür 1. 2 kişiye faydası oldu diye herkeze faydasi olmaz 🤦🏻‍♀️en iyisi tek doktorda değil birden çok doktora muayene olmak çünkü bu devirde doktorlar da anormal bakıp birşey yok deyip gönderiyorlar ilgi alaka 0 keşke herkesin durumu iyi olsa da özel hastanelere gitse ama ne mümkün 😔sizde inşaallah ne sıkıntınız varsa anlatırsınız

İnşallah canım .. hani bazen insanlar "inşallah olur" dediklerinde bile üzülüyorum kötü hissediyorum kendimi sanki bana acıyorlar gibi hissediyorum.. artık evden dışarı çıkmak bile istemiyorum .. kimsenin yüzünü görmek gelmiyor içimden.. o kadar mutsuzum ki .. ne yapıcam gerçekten bilmiyorum..
Bende aynı inan ki insanı o kadar yıpratıyor ki bu süreç 😢
İçim kan ağlıyo dışım belli etmemek için ugraşıyo 😢

Soranların içinde annelerimiz olunca kırmamak için bi şey diyemiyorum onlara ama bilmiyorum artık hayırlısı bu sıkıntılar yüzünden çöktüğümü hissediyorum 😢
İnşALLAH güzel bir haberi yazarım teşekkür ederim 🙏🏻
Annelere durumu iza edin anlayışla karşılarlar sizin elinizde değil ama kendinizi üzmeyin lütfen Allah'ın izniyle olur inşaallah ,her işte vardır bir hayır

Annelere durumu iza edin anlayışla karşılarlar sizin elinizde değil ama kendinizi üzmeyin lütfen Allah'ın izniyle olur inşaallah ,her işte vardır bir hayır
İnşALLAH bekleyip sabretcez mecburen sonu güzel olur umarım 🙏🏻

Çok üzüldüm gerçekten,tabiki yapmayın duyduklarınızı yok o kur bilmem bu kür 1. 2 kişiye faydası oldu diye herkeze faydasi olmaz 🤦🏻‍♀️en iyisi tek doktorda değil birden çok doktora muayene olmak çünkü bu devirde doktorlar da anormal bakıp birşey yok deyip gönderiyorlar ilgi alaka 0 keşke herkesin durumu iyi olsa da özel hastanelere gitse ama ne mümkün 😔sizde inşaallah ne sıkıntınız varsa anlatırsınız
Evet canım her duyduğumuzu yapmamak gerekiyor gerçekten.. ama insan bazen öyle bi çaresiz oluyor ki sonrasında kendini o duyduğun okuduğum şeyi yaparken buluyorsun.. bilmiyorum öyle böyle geçicek ,öyle böyle atlatıcaz galiba bu günlerimizi..

Bende aynı inan ki insanı o kadar yıpratıyor ki bu süreç 😢
İçim kan ağlıyo dışım belli etmemek için ugraşıyo 😢
Vallahi içim kan ağlıyor da dışım da belli ediyor artık.. hakim olamıyorum kendime .. konusu açılınca gözlerim dolup geliyo hemen.. her ne kadar insanlara istemiyoruz henüz düşünmüyoruz deyip geçiştirsem de, gözlerimin dolmasından anlıyor onlar zaten ..

Vallahi içim kan ağlıyor da dışım da belli ediyor artık.. hakim olamıyorum kendime .. konusu açılınca gözlerim dolup geliyo hemen.. her ne kadar insanlara istemiyoruz henüz düşünmüyoruz deyip geçiştirsem de, gözlerimin dolmasından anlıyor onlar zaten ..
Seni çok iyi anlıyorum çünkü bizzat kendim de aynı şeyleri yaşıyorum İnşALLAH bizimde bi gün. Yüzümüz Güler 😭

Seni çok iyi anlıyorum çünkü bizzat kendim de aynı şeyleri yaşıyorum İnşALLAH bizimde bi gün. Yüzümüz Güler 😭
İnşallah canım benim .. o günleri sabırsızlıkla bekliyorum.. rabbim inşallah bir gün bizim de dualarımıza "Amin " der

Evet canım her duyduğumuzu yapmamak gerekiyor gerçekten.. ama insan bazen öyle bi çaresiz oluyor ki sonrasında kendini o duyduğun okuduğum şeyi yaparken buluyorsun.. bilmiyorum öyle böyle geçicek ,öyle böyle atlatıcaz galiba bu günlerimizi..
İnşaallah geçer,Allah'tan umudumuzu kesmeyelim bende dua ederim sizler için en kısa zamanda sıkıntılarınızdan kurtulursunuz inşaallah 🤲🤲

İnşallah canım benim .. o günleri sabırsızlıkla bekliyorum.. rabbim inşallah bir gün bizim de dualarımıza "Amin " der
İnşALLAH 🙏🏻
Senin sorunun ne peki doktor ne diyo
Benimki yumurta tembelliği yanş öyle dedi bilmiyorum artık

İnşALLAH 🙏🏻
Senin sorunun ne peki doktor ne diyo
Benimki yumurta tembelliği yanş öyle dedi bilmiyorum artık
Benim de yumurta tembelliği.. ben yeni evliyken üç ay sonra kendiliğinden hamile kalabilmiştim ama malesef 6 aylık doğum yaptım ve bebeğim vefat etti.. şimdi aradan bir buçuk sene geçti tekrar gebelik istiyorum ama bi türlü olmadı..

Benim de yumurta tembelliği.. ben yeni evliyken üç ay sonra kendiliğinden hamile kalabilmiştim ama malesef 6 aylık doğum yaptım ve bebeğim vefat etti.. şimdi aradan bir buçuk sene geçti tekrar gebelik istiyorum ama bi türlü olmadı..
Ya üzüldüm başın sağ olsun 🤲🏻İnşALLAH bi gün bizlerin de olur napalım demekki bizimde sınavımız bu

Adet olmuştum 17 sinde o yüzden yapmadım zaten yapıp yapıp hayal kırıklığı yaşıyorum oda ayrı bi can sıkıyor 😭
Bak bende oyle her ay hayal kirikligi yasiyordum sonra birden mucize gerceklesti gebe oldugumu ogrendim suan dusuk tehlikem var kahverengi lekelenmem var o yuzden diyorum

Bak bende oyle her ay hayal kirikligi yasiyordum sonra birden mucize gerceklesti gebe oldugumu ogrendim suan dusuk tehlikem var kahverengi lekelenmem var o yuzden diyorum
Anladım dediğini ama bilmiyorum bence gebelikten değil benimki
Senin içinde üzüldüm İnşALLAH bi sıkıntı olmazda sağlıkla gelir 🙏🏻

X