Lekelenme - yerleşme kanaması sonrası adet oldum

mrv_zkn

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
7 Ocak 2024
11
1
29
Merhaba kızlar 🥳 Siteye yeni üye oldum, tecrübeleriniz ve fikirleriniz benim için çok önemli 🌸 Adetten iki gün önce kahverengi peçeteye bulaşan lekelenmem oldu 2 gün sürdü, ben umutlandım ama daha normal adet oldu , adet kanımda kahverengiye yakın farklı bi renk ? yani bu üstüne görme ?
Kimyasal gebelik ?
Düşük?
Bunlar olabilir mi başına gelen var mı 🥺

Merhaba kızlar 🥳 Siteye yeni üye oldum, tecrübeleriniz ve fikirleriniz benim için çok önemli 🌸 Adetten iki gün önce kahverengi peçeteye bulaşan lekelenmem oldu 2 gün sürdü, ben umutlandım ama daha normal adet oldu , adet kanımda kahverengiye yakın farklı bi renk ? yani bu üstüne görme ?
Kimyasal gebelik ?
Düşük?
Bende şuan aynı şeyi yaşıyorum test falan yaptınız mı sonrasında ne çıktı

Kimyasal gebelik ?
Düşük?
Üstüne görme falan değil adetten önce bazı aylar öncesinde kahve lekelenme olabiliyor adet olmuşsunuz. İnşallah en yakın zamanda gebelil haberi de alırsınız

X