Lekelenme

Sizde bir gelişme var mı acaba ben de aynı durumu yaşıyorum merak ettim☺️
Mesajınızı yeni gördüm kusura bakmayın. Adetimin gecikmesini bekliyorum. Pazartesi günü rutin bir kontrolüm var gitmişken kan vereceğim. Kendimi dinliyorum gibi oluyor, sürekli belirti bulmaya çalışıyorum 😂 O yüzden kafama takmamaya çalışıyorum. Bakalım kanda belli olur artık hayırlısıysa ☺️

Mesajınızı yeni gördüm kusura bakmayın. Adetimin gecikmesini bekliyorum. Pazartesi günü rutin bir kontrolüm var gitmişken kan vereceğim. Kendimi dinliyorum gibi oluyor, sürekli belirti bulmaya çalışıyorum 😂 O yüzden kafama takmamaya çalışıyorum. Bakalım kanda belli olur artık hayırlısıysa ☺️
Hadi hayırlısıyla🥰 haberlerinizi bekliyoruz inşallah

Herkese merhaba. Bu konuda birçok kişinin açtığı başlıkları okudum ancak yine de yazmak istedim. Bir yıldır evliyim. Bebek için ilk kez bu ay denemelere başladık. Adet döngüm hep 30’u geçer bazen 32 bazen 33 bazen 37 bile oluyor. Kadın doğuma gittim geçen ay 40’ı geçmezse sorun olmayacağını belirtti. Ben tabii yumurtlama günü vs bilmediğim için ilk kez bu ay takip yapmaya çalıştım :) 2-3 kez beraber olduk eşimle. Bu ayın 9’unda lekelenmem başladı. Kahverengi ve günlük ped kullanıyorum onu günde bir kez dolduracak şekilde. Bugüne kadar hiç böyle bir lekelenmem olmamıştı. Hamile kalmayı çok istiyorum. Yeni denememize rağmen olumsuz sonuç olmasını istemiyorum. Tahmini adet günüme 10 gün var. Sizce sebebi ne olabilir? Yerleşme kanaması bu şekilde olabilir mi?

Arkadaşlar ıncir ve soğan kürüyle 4 kez hamile kaldım düşük yaptım ama faydasını gördüm ayrıca eşinde sperm sayısı düşük olanlarda kullanabilir ıncir kurunu eşleriyle birlikte ayrıca soğan suyu iç adeti düzenler enfeksiyonu önler adetin 3 günü basla 1 hafta sabah akşam aç karnına iç soğan suyunu

X