Lekelenme

Merhaba ben şuan 5+4günlük hamileyim ilk kahve rengi akıntım oldu sonra regliymişim gibi oldu kanamam devam ediyor. Hamur işi vs yiyeceklerden bahsetmişiniz bunlar kanamayı artıyormu? Doğrumu anladım anladım yardımcı olursanız çok sevinirim 🕊️
Merhaba arttırıyor mu arttırmıyor mu o kadar bilgim yok canım . Ama doktorum bana yasakladı yemedim ya da az yedim ve hiç kanamam olmadı. Belki yediklerimizde etkiliyor olabilir . Doktora gittiniz mi

Merhaba arttırıyor mu arttırmıyor mu o kadar bilgim yok canım . Ama doktorum bana yasakladı yemedim ya da az yedim ve hiç kanamam olmadı. Belki yediklerimizde etkiliyor olabilir . Doktora
Aynen sabah gittim kandeperim iki kat artmaya devam ediyor kesede büyümüş bugün 5+5 le uyumlu kesede 9,6 mm olmuş dr. Kanama bebeğe zarar vermio bu iyi bişey dedi hafta ya cuma gününe randevu verdi bakalım o güne kadar zaman nasıl geçick🙄

Aynen sabah gittim kandeperim iki kat artmaya devam ediyor kesede büyümüş bugün 5+5 le uyumlu kesede 9,6 mm olmuş dr. Kanama bebeğe zarar vermio bu iyi bişey dedi hafta ya cuma gününe randevu verdi bakalım o güne kadar zaman nasıl geçick🙄
Kanamanız olursa yine randevuyu beklemeden gidin . Önemli olan bebeğin çevresinde kanama olmaması. Benim kanamalarımda hiç bebeğin çevresinde kanama yoktu. Ama Allah razı olsun doktoruma her yazmamda hangi gün saat kaç olursa olsun hastaneye kendi olmasa da asistanlarına yönlendiriyordu. Ve kalp atışını dinleyip ultrasonda kontrol ediliyordu her ihtimale karşı

Kanamanız olursa yine randevuyu beklemeden gidin . Önemli olan bebeğin çevresinde kanama olmaması. Benim kanamalarımda hiç bebeğin çevresinde kanama yoktu. Ama Allah razı olsun doktoruma her yazmamda hangi gün saat kaç olursa olsun hastaneye kendi olmasa da asistanlarına yönlendiriyordu. Ve kalp atışını dinleyip ultrasonda kontrol ediliyordu her ihtimale karşı
Öyle dr. Çok önemli gerçekten. Ben daha kalp atışlarını görmedim muhtemelen o yüzden cumaya kadar garanti olsun die bıraktı siz kaç günlükken duydunuz kalp atışlarını?

Öyle dr. Çok önemli gerçekten. Ben daha kalp atışlarını görmedim muhtemelen o yüzden cumaya kadar garanti olsun die bıraktı siz kaç günlükken duydunuz kalp atışlarını?
5+6 da kalp atışını gördük sanırım 1 hafta sonra da kalp atışını duyduk.

Merhaba hanımlar. Bende 6+4 günlük hamileyim günlerdir kanamam vaardı bugün kesildi. Sabah hastanye gittk kese 18 mm yolk keseside görndü ama kalp atışı ve bebek görünmedi. Kan değerime bakldı bugün 10.000 beta hcg çok az artmış geçen hafta cuma günü 4800 dü bunu yşayan yada bi fikri olan varmı?

X