Güneş Kremleri Lekelenmeden nasıl bronzlaşırım ?

Güneş kremleri, bronzlaşma

Goldsparkle

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
25 Ocak 2018
395
651
Bu yıl biraz renk gelsin cildime istiyorum, bronzlaşmak istiyorum ama ben de kahverengi lekeler çıkıp sonra da ben oluyorlar. Bunu nasıl önlerim? Bir de doğum kontrol hapı kullanıyorum bu da lekelenmeyi arttıran bir faktör ama yıllardır yanmadığım ve 50 faktörlük krem kullandığımdan lekelenme olmadı hiç. Açık buğday ya da fildişi diyorlar ten rengime ve hiç kızarmadan hızlıca bronzlaşabiliyorum. Tavsiyelerinizi bekliyorum. Ya da sadece bacaklarımızı bronzlaştırabileceğimiz bir makina var mı solaryum merkezlerinde? Bacaklarımdaki damarlı görüntüyü çorap ya da sprey kullanmadan örtmek rahatça elbise giymek istiyorum.

selamlar, benim önerim şu; bronzlaşmadan önce ölü derilerden arının yani kese peeling yapın.
sonra kontrollü şekilde bronzlaşın, ilk günler yüksek faktör, sonraki günler faktörü düşük bronzlaştırıcılara geçin(hawaian tropic 6 faktör gibi). Benim yüzümde bıyık bölgem kararıyor onun için sadece o bölgeye yoğun 50 faktör sürüyorum, diğer yerlere sürmüyorum örneğin.
Eda taşpınar yağları çok güzel ancak açık tenlilere önermem kavurabilir:)
sevgiler

selamlar, benim önerim şu; bronzlaşmadan önce ölü derilerden arının yani kese peeling yapın.
sonra kontrollü şekilde bronzlaşın, ilk günler yüksek faktör, sonraki günler faktörü düşük bronzlaştırıcılara geçin(hawaian tropic 6 faktör gibi). Benim yüzümde bıyık bölgem kararıyor onun için sadece o bölgeye yoğun 50 faktör sürüyorum, diğer yerlere sürmüyorum örneğin.
Eda taşpınar yağları çok güzel ancak açık tenlilere önermem kavurabilir:)
sevgiler
Bronzlaşmadan hemen önce peeling ya da kese yaparsak deriyi hassaslaştırdığımızdan daha çok leke olmaz mı peki ? Birde faktör meselesini anlamadım bronzlaştırıcıların içinde de mi koruma var ?

X