lenf

Onlar icin cok korkmustum cok aglamistim . Simdide lenfler cikti
Onları ben özellikle 2 farklı doktora sordum takıntılıyım çünkü kötü bişeye çevirmez sokaktan 10 kadın çevir 8inde vardır dedi. bendeki olumsuz etkisi sırt omuz ağrısı ve regl zamanları göğüslerimde aşşşırı bi hassasiyet oluyo nasıl diyim kollarımı hareket ettirinden yanlardan göğüslerim acıyo

Onları ben özellikle 2 farklı doktora sordum takıntılıyım çünkü kötü bişeye çevirmez sokaktan 10 kadın çevir 8inde vardır dedi. bendeki olumsuz etkisi sırt omuz ağrısı ve regl zamanları göğüslerimde aşşşırı bi hassasiyet oluyo nasıl diyim kollarımı hareket ettirinden yanlardan göğüslerim acıyo
Evet tam olarak bnde de ayni agrilar oluyor . Krem verdi progesteron ama kullanmadim

Evet tam olarak bnde de ayni agrilar oluyor . Krem verdi progesteron ama kullanmadim
Bende boyunda çok buyuj değil ama ele geliyor kasığımda da varmış ama ele gelmiyor tüm kanlar temiz çıkıyor Aralık'tan beri var cumartesi günü yeni oluşan bir lenf nodülüne şüpheli baktılar biyopsi istediler

Bende boyunda çok buyuj değil ama ele geliyor kasığımda da varmış ama ele gelmiyor tüm kanlar temiz çıkıyor Aralık'tan beri var cumartesi günü yeni oluşan bir lenf nodülüne şüpheli baktılar biyopsi istediler
Insallah temiz cikar . Bnde kasimdan beri varlar . Diger yerlerime hic bakmamistim . Koltuk altimda vardi once . Sonra diger yellerimide elleyince hissettim . Simdide korkuyorum kan temiz bnmde enfeksiyon felan yok . Lenfomadan korkuyorum

Bende de kan felan temiz ugs oldunuz mu
Bugun gittim doktora kan temiz dedi . Beyaz hucreler yukselirse skinti dedi . Usg vermek istemedi . Kanser degil dedi . Elleyince anliyoz seninkiler sis ama kucukler ve oynuyorlar dedi . Herseyden sise bilir dedi . Kil olan yerlere agdadan oluyodue dedi . Bogazimsakinede disle alakalidir dedi . Yazin lazer yaptirmistim ondanda olmus olabilir dedi doktor.

Büyükmüydü supheli olan ? Doktor bile bilmiyor neden kaynakli oldugunu bu 3 uncu doktor gittigim . Hic biride usg vermedi . Elledi hepside .

Büyükmüydü supheli olan ? Doktor bile bilmiyor neden kaynakli oldugunu bu 3 uncu doktor gittigim . Hic biride usg vermedi . Elledi hepside .
Hayır şüpheli olan elime gelmiyor ve 7. Doktora gidişim ugs ve elle muayene de kötü huylu değil diyorlardı en son cumartesi gittiğimde 1 ay içinde yeni çıkan bir nodül de şüphe gördüler o yuzdn biyopsi diyorlar ama cuma günü yeniden bakacaklar antibiyotik kullanıyorum simdi

Hayır şüpheli olan elime gelmiyor ve 7. Doktora gidişim ugs ve elle muayene de kötü huylu değil diyorlardı en son cumartesi gittiğimde 1 ay içinde yeni çıkan bir nodül de şüphe gördüler o yuzdn biyopsi diyorlar ama cuma günü yeniden bakacaklar antibiyotik kullanıyorum simdi
Kanda enfeksiyon yuksek degilse crp dusukse neden antibiyotik verdiler ki anlamadim .

Anladım.. benimde o fibromlardan var zaten ona bakarken gçrmüştü lenfleri de. bana da 6 ay dedi 1 sene oldu :/
Memede mi var benimde meme de var 6 ay öncede vardı yine var büyümemiş küçülmemis aynı duuyur yine 6 ay sonra gel dedi
Diğer mememde kitle var troidimde nodul var Rabbım büyüktür

Neden oluyor acaba ? Doktora sora bildinizmi ? Ben sordum vaktim yok dedi basindan atti . Lenf bezlerime bakti sadece . Ilac yok yapcak bisi yok dedi .
Bende bilmiyorum cuma kontrol var hem nodül olup hem kemikte agrri olması korkutucu belimde çok ağrıyor ayaklarımda sırt kemiklerimde ramotolojiye de gittim fibromiyalji dedi ama ağrı için ben ondan değildir diye düşünüyorum

Memede mi var benimde meme de var 6 ay öncede vardı yine var büyümemiş küçülmemis aynı duuyur yine 6 ay sonra gel dedi
Diğer mememde kitle var troidimde nodul var Rabbım büyüktür
Evet medede dedi. benimkiler çoğalmıştı ama bunlar önemsiz dedi. İnşallah herkesinki tertemizdir.

X