Kontakt Lens Lens alacağım kararsızım

Daryana

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
23 Şubat 2012
353
266
Merhabalar benim bu ara yine kafam attı sanırım bir değişikliğe ihtiyacım var. Mavi lens istiyorum. Çok doğal durmalı fakat maviliği belli olmalı aynı zamanda orta bir ton olmalı. Griye veya yeşile kaçmamalı. İstediğime uyan markalarda kararsız kaldım.

Gözlerim kehribar/kahverengi ve ton olarak çok koyu değil ama asla açık renk diyemem. Göz rengime uyum sağlaması lazım çünkü bugüne kadar kullandığım her lens göz rengimin azizliğine uğrayıp yapay durdu. Bende araştırıp bu markaları buldum.

AQ magic blue,
Freshlook Colors mavi
Solotica hidrocor quarzto, graphite, azul

Sizin önerileriniz nedir göz rengi benim gibi olup herhangi bir markadan memnun kalanlar belirtirse sevinirim teşekkürler

Merhaba,
Ben de lens kullanan biriyim ve doğallığa önem veririm. Ben daha önce Amazon ve Air Optix Colors kullandım ve memnunum. Yıllık istersen Sophistic de çok iyiydi. Ben internetten sipariş veriyorum, güvenirlik açısından https://www.lensci.com/ sitesini önerebilirim. Renk için de yardımcı oluyorlar ayrıca.

Merhabalar benim bu ara yine kafam attı sanırım bir değişikliğe ihtiyacım var. Mavi lens istiyorum. Çok doğal durmalı fakat maviliği belli olmalı aynı zamanda orta bir ton olmalı. Griye veya yeşile kaçmamalı. İstediğime uyan markalarda kararsız kaldım.

Gözlerim kehribar/kahverengi ve ton olarak çok koyu değil ama asla açık renk diyemem. Göz rengime uyum sağlaması lazım çünkü bugüne kadar kullandığım her lens göz rengimin azizliğine uğrayıp yapay durdu. Bende araştırıp bu markaları buldum.

AQ magic blue,
Freshlook Colors mavi
Solotica hidrocor quarzto, graphite, azul

Sizin önerileriniz nedir göz rengi benim gibi olup herhangi bir markadan memnun kalanlar belirtirse sevinirim teşekkürler
Cnm son açtığım konuya bakarsan ordaki yüklediğim resimde gözümde Qartzo var

Merhaba benim gözümde bal rengine dönük bir renk daha önce labella marine rengi aldım rengini sevdim ama malesef çok batıyor gözüme şimdi solotica solflex topazio aldım mavimsi hareli bir lens ben çok sevdim batma yapmıyor çok yumşak rengide doğal ve canlı :) 20190425_004121.jpg 20190425_004216.jpg

Geçtiğimiz gün 160 TL’ye lensoptik.com dan solotica’nın en doğal görünen ve haresiz olan hidrocor serisinden numarasız ambar rengi lens aldım. Fakat uzun uzun denememe rağmen ilk tecrübem olması sebebiyle lensi takamayı beceremedim. Bu nedenle maalesef satıyorum. Lens çok yumuşak ve rahat. Ambar rengi de sarının yeşile kaçmış bir tonu. Gerçekten çok doğal duruyor. Solüsyonuyla birlikte göndereceğim. Şu an lensler kutusunda solüsyonun içindeler. İsteyene göndereceğim 110tl ye.

bende soloticanın natural colors quartzo rengini aldım benimki yıllık numaralı. Ama diğer serilerde de çok güzel renkleri var ve şu an herkes çok doğal durduğunu ve çok yakıştığını söylüyor. Lensten de genel olarak memnunum batma yanma yapmadı. Tavsiye ederim.

Merhaba,
Ben de lens kullanan biriyim ve doğallığa önem veririm. Ben daha önce Amazon ve Air Optix Colors kullandım ve memnunum. Yıllık istersen Sophistic de çok iyiydi. Ben internetten sipariş veriyorum, güvenirlik açısından https://www.lensci.com/ sitesini önerebilirim. Renk için de yardımcı oluyorlar ayrıca.
Air optik ile uyuyabiliyormusun bi arkadaşım haftada bir çıkardığını söyledi

X