Kontakt Lens solotica lens kullananlar bakarmısınız

ayden34

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
16 Şubat 2015
202
77
uzun arayışlar sonucu solotica marka lens aldım kendime.
fakat kullananlar bilirler bir kaç kategoriye ayrılıyor. hidrocor, solfleks vb gibi.
mel hidrocor aldım. kahve rengi gözlerim. ucuzda değiller. çok açık bir renk geldi bana, şimdi aklıma takılan başka bir renk var ama bilemiyorum o da açık dururmu topacio.. aranızda varmı kullanan yardım lütfen

solotica nc ocre rengini aldım daha önce hidrocor kullanıyordum nc denemek istedim ama haresi gözüme oturmadı rengi beğenmeme rağmen kullanamdım tekrar hidrocor almak istiyorum ilgilenen olursa satmak istiyorum sadece denemek için taktım kullanılmamıştır

sata bilsem bende satarım. ama kim alır ki. uygun fiyata da satarım. site fiyatına değil.
çok da yeni. maalesef ki denenmiyor işte lensler artık eskisi gibi. üzücü bu durum

gördüğünüz lensim soloticadan mel rengi.
çok açık duran bir renk. gorada ki gibi oldu gözlerim :rolleyes:

Eklentiler

• 2015-11-28-02-29-37-232.jpg
    2015-11-28-02-29-37-232.jpg
    36,9 KB · Görüntüleme: 1.578
Arkadaşlar öncelikle merhaba ela gözlüyüm 6 aydır şeffaf lens kullanıyorum yarın göz kontrolüm var ve lensimi değiştireceğim renkli lens almak istiyorum 15 yaşında olduğum için gri renk suratıma uymaz diye düşünüyorum ne renk lens almalıyım sizce genellikle bal köpüğü veya kök yeşili diyolar

X