Letrol/Letu + 1. Aşılama yaptiranlar

Sanırım ilk aşılama diye de olabilir. Belki tahlil sonuçlarına gore de gerek duymamış olabilir. Bilmiyorum bende hayirlisi olsun bakalim olacağı varsa zaten ilaç milac bahane. Allahim inşallah bu ay hepimize nasip eder
Amin inşallah canım hayırlı haberlerini bekliyorum 🙏🙏

Kızlar merhaba biraz ara verdim yazmaya ama şimdi dayanamadım yine sorayim dedim. Durumlar ne alemde? Belirti hisseden var mı? Bende gram değişiklik yok. :KK43: korkmaya basladim iyice 8. Gundeyim

Kızlar merhaba test yapan falan var mı? Ben cesaret edemiyorum, belirtim de yok. Adet gunume 5 gun kaldi. :KK43:

merhabalar aşılama yaptıran arkadaşlar:) ben de ayın 12sinde yaptırdım bugün çok öok az bi akıntı geldi peçeteye beyaz renkte ve kasıklarım ağrıyo. böyle olan var mı endişelenmelimiyim korkuyorumda. sizce neden olmuştur. adet için olmasınn istiyorum :dua:

Kızlar merhaba test yapan falan var mı? Ben cesaret edemiyorum, belirtim de yok. Adet gunume 5 gun kaldi. :KK43:
yaaa aynı durumdayız bende hem cesaret edemiyorum, korkuyorumda. bugün toplu iğne ucu kadar akıntı geldi beyaz korkmaya başladım. sizin nasıl akıntınız var mı

merhabalar aşılama yaptıran arkadaşlar:) ben de ayın 12sinde yaptırdım bugün çok öok az bi akıntı geldi peçeteye beyaz renkte ve kasıklarım ağrıyo. böyle olan var mı endişelenmelimiyim korkuyorumda. sizce neden olmuştur. adet için olmasınn istiyorum :dua:
Bende olmadi bilmiyorum ama kasik ağrısı olur demişlerdi. Normal olabilir. Endişe etme bence

yaaa aynı durumdayız bende hem cesaret edemiyorum, korkuyorumda. bugün toplu iğne ucu kadar akıntı geldi beyaz korkmaya başladım. sizin nasıl akıntınız var mı
Akıntı bende de var, ama sanki hep akintim olurdu beyaz sümüksü ona benziyor. :KK43: o yüzden güvenmiyorum akıntıya

Akıntı bende de var, ama sanki hep akintim olurdu beyaz sümüksü ona benziyor. :KK43: o yüzden güvenmiyorum akıntıya
adet zamanları bneimde oluyo ama şimdi aşılama olduğu için acaba mı sorusu oluyo endişe ediyorum. hayırlı sonuçlar alıırızz aminn

Selam arkadaşlar
Bende aşılama için gonal f kullanıyorum yumurtalıkların geç büyüyor bugün 8. Gün 14 mm umarım büyür ve büyürse cuma günü aşılama olacağım. Siz ne durumdasiniz çıktı mı sonuçlarınızı?

Kızlar letu kullandım adetimin 2.gününde günde 2 defa 5 gün boyunca adetim bitmesi gerekirken çoğaldı sizede öyle oldumu 8. gün oldu bugün

X