Gebeliğe Hazırlık LETU İLAÇ KULLANAN ARKADAŞLAR LÜTFEN YARDIMCI OLUR MUSUNUZ...

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

ad000

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
28 Aralık 2019
1.992
1.195
26
Arkadaşlar letu ilaca yeni başladım daha önce kullanıpta hamile kalabilen bi yan etkisini gören var mı lütfen bilgi verir misiniz

Ben 2 ay kullandım yan etkisi olmadı bende tabi bünyeden bünyeye değişiklik yapabilir yumurta geliştirici Bi hap güzel geliştiriyor fakat ben hamile kalamadım kullandığım zaman hatta letu dan sonra duphaston da kullandım düşük olmasın diye ama nasip, inşallah sizde faydası olur 🌸

Ben kullandım hamile kalamadım ama yan etkisi olmadı memnun kaldım. Klomenden daha iyi klomen benim rahmimi inceltmişti

Ben kullandım hamile kalamadım ama yan etkisi olmadı memnun kaldım. Klomenden daha iyi klomen benim rahmimi inceltmişti
bende yan etki yapmıştı hatta doktor da şaşırdı rahmin incelmesin diye letu verdim yine de incelmiş dedi

bende yan etki yapmıştı hatta doktor da şaşırdı rahmin incelmesin diye letu verdim yine de incelmiş dedi
Letu ile incelen hiç duymadım. İlaçsız takip yaptırdınız mı ilaç kullanmadan rahim kalınlığı normal miydi 🤔

Letu ile incelen hiç duymadım. İlaçsız takip yaptırdınız mı ilaç kullanmadan rahim kalınlığı normal miydi 🤔
Bende çikolata kisti var sık sık takip yaptırıyorum normaldi ama letu da incelme oldu. Bir sonraki ay Fostimon75 iğne ile aşılama yaptırdım onda incelmedi. Niye öyle oldu bende anlamadım.

Bende çikolata kisti var sık sık takip yaptırıyorum normaldi ama letu da incelme oldu. Bir sonraki ay Fostimon75 iğne ile aşılama yaptırdım onda incelmedi. Niye öyle oldu bende anlamadım.
Anladım. Her ilaca herkesin tepkisi farklı oluyor öyleyse. Size iyi gelen fostimonsa onunla yaptırın

fostimonla aşılama yaptırmıştım oda tutmadı artık başka yollar deneyeceğim siz neler yaptınız.
Ben de bir kez merional ve letu ile sonrasında gonal f ile aşılama yaptırdım. Bunlardan önce de 3 kez klomenle yumurta takibi yaptırmıştım. Hiçbiri tutmadı malesef. Ben de artık tüpe yöneldim 🤷🏻‍♀️

Ben de bir kez merional ve letu ile sonrasında gonal f ile aşılama yaptırdım. Bunlardan önce de 3 kez klomenle yumurta takibi yaptırmıştım. Hiçbiri tutmadı malesef. Ben de artık tüpe yöneldim 🤷🏻‍♀️
sorun neydi sizde özel değilse

Merhaba, bende bir konuda fikrinizi alabilir miyim. Normalde adetlerim düzenlidir. Bu ay adetim 3 gün gecikti. Ancak 1 haftadır sağ kasığımda sık sık batmalar oluyor. Otururken bile hissediyorum ara sıra. Akıntımda bugün fazlalaştı. Erken gebelik testi aldım. Gün içi baktım negatif çıktı? Ne kadar beklemeliyim tekrar idrar testi yapmak için. Not: Geçen ay doktora gittim. Bana Letu verdi. Kan testlerime bakılmadı. Son kontrolde de yumurta göremedi. Acaba bu ilaçtan dolayımı geciktim?

Merhaba, bende bir konuda fikrinizi alabilir miyim. Normalde adetlerim düzenlidir. Bu ay adetim 3 gün gecikti. Ancak 1 haftadır sağ kasığımda sık sık batmalar oluyor. Otururken bile hissediyorum ara sıra. Akıntımda bugün fazlalaştı. Erken gebelik testi aldım. Gün içi baktım negatif çıktı? Ne kadar beklemeliyim tekrar idrar testi yapmak için. Geçen ay doktora gittim. Bana Letu verdi. Kan testlerime bakılmadı. Son kontrolde de yumurta göremedi. Acaba bu ilaçtan dolayımı geciktim?

Merhaba, bende bir konuda fikrinizi alabilir miyim. Normalde adetlerim düzenlidir. Bu ay adetim 3 gün gecikti. Ancak 1 haftadır sağ kasığımda sık sık batmalar oluyor. Otururken bile hissediyorum ara sıra. Akıntımda bugün fazlalaştı. Erken gebelik testi aldım. Gün içi baktım negatif çıktı? Ne kadar beklemeliyim tekrar idrar testi yapmak için. Not: Geçen ay doktora gittim. Bana Letu verdi. Kan testlerime bakılmadı. Son kontrolde de yumurta göremedi. Acaba bu ilaçtan dolayımı geciktim?
adetiniz geçmiş kan tahlili verirseniz doğru sonuç alabilirsiniz bence ben letu kullandığımda adet gecikmesi yaşamadım

adetiniz geçmiş kan tahlili verirseniz doğru sonuç alabilirsiniz bence ben letu kullandığımda adet gecikmesi yaşamadım
Merhaba günlerdir tek olduğumu düşünüyorum ama sizin yıllar önce yaptığınız yorumu gördüm şaşırdım bende de letu kanama yaptı doktora sordum 12 mm yumurtam büyümüş fakat rahım duvarım incelmiş ondan kanamam varmış

X