Gebeliğe Hazırlık Letu kullanan var mı?

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Gul1996

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
12 Ocak 2022
571
178
28
Merhaba,
10 aylık evliyim yumurta rezervim düşük eşimin de sperm sayı ve kalitesi düşük. Acil tüp bebek denildi. Denedik ama tüp bebek tedavimiz olumsuz sonuçlandı. Fitoterapi yöntemi (bitkisel ilaç) deniyoruz. Aynı zamanda letu kullanmaya başlayacağım yarın. Letu kullanıp olumlu sonuç alan var mı acaba. Deneyimlerinizi paylaşırsanız çok sevinirim. Hayırlı ramazanlar hayırlı akşamlar 🥰

Merhaba,
10 aylık evliyim yumurta rezervim düşük eşimin de sperm sayı ve kalitesi düşük. Acil tüp bebek denildi. Denedik ama tüp bebek tedavimiz olumsuz sonuçlandı. Fitoterapi yöntemi (bitkisel ilaç) deniyoruz. Aynı zamanda letu kullanmaya başlayacağım yarın. Letu kullanıp olumlu sonuç alan var mı acaba. Deneyimlerinizi paylaşırsanız çok sevinirim. Hayırlı ramazanlar hayırlı akşamlar 🥰
Merhaba bende bugün başladım sizin sonuç ne oldu

Merhaba bende bugün başladım sizin sonuç ne oldu
Ben bugün doktora gideceğim kontrole ama kasık ağrılarım var inşallah bu güzel bir sonuç almaya işarettir. Birde sivilcem çıkmaya başladı. Yüzümde birkaç aydır sivilce çıkmazdı. Kaç yumurtam oldu ve boyutları neler merakla öğrenmeyi bekliyorum 🥰. Rabbim isteyen herkese hayırlı sağlıklı bebekler nasip etsin inşallah 🤲🤲

X