Lifli gıdalarla beslenerek verdiğim kilo..

ben o rejımler sok dıyetler yuzunden zaten 59 kılodan 80 kıloya cıktım ve bu konuda yaptıgımız yanlısları deneyerek gordum
sen rejımler veya spor kısımlarıyla ılgılen bende nasıl zayıfladıgımı anlatayım bır arkadasın bıle ısıne yararda zayıflarsa bu benım ıcın yeterlı ok mı
sadece ılgılenen ve merak eden arkadasların sorularına cevap vermek ıstıyorum polemıge gırmek amacım degıl

sok dıyetler yuzunden aksama kadar cok az yemek yedıgım ıcın metabolızmam yavaslamıstı
ben belkı ıstedıgım 3-5 kıloyu bır haftada verıyordum ama normal beslenmeme donunce 2 katı kadar kılo alıyordum ve bu kısır dongu devam edıyordu
bu kısır dongu sonucunda 80 kıloya kadar cıkmıstım ve ozamanlardan hatırladıgım kadarıyla
sabahları haslanmıs 2 yumurta yıyordum 1 dılımde kepek ekmegı
oylen salata
aksam salata kepek ekmegı gıbı az bıseyler yıyor tatlı gıbı seylerı kendıme ceza gıbı goruyordum ve onlara yaklasamıyordum bıle

arkadaşım madem bi tekniğin var konu açmadan önce düşün taşın yaz vaktin olduğunda. şuna dikkat ettim bunu böle yedim bunu böle içtim diye yaz öyle konu aç !
madem tekniğin böyle muhteşem bunca doktor diyetisyen senden önce düşünemedi mi? üslubun vahim !

hanı nerde dıyecek olanlar lutfen yazmasın bu tek cumlelık bırsey degıl

Safkan lütfen ilgilenenlerin sorusuna cevap yazar mısın?Diğer arkadaşlar onaylamıyorsanız takip etmezsiniz..Olayı tartışmaya çevirmeye gerek yok..a.s.

offff neoluyor sıze yaaa
ben dıyetısyeneden gıttım tamammı 1 gr bıle veremedım bu yonteme verdım
sımdı konsantremı bozmassanız yazıyorum offf

herkes başarı öyküsünü yazmış ama sizin gibi yapan olmamışş
yazın nasıl bir yöntem kullandıgınızıda bizde yorum yapalım dimi ama
ne demek aceleciler varr bekleyin demek
siz gerçekten zayıflamış olsaydınızz kilolu hanımların halinden anlar ve buraya hemen yazardınızkii
herkes kendince bişeyler alsınnn diyeee
işte azmin zaferii bu olur diyecek bişey yok bence sizdeee

hanı nerde dıyecek olanlar lutfen yazmasın bu tek cumlelık bırsey degıl

tek cümlelik bişi değilse hepsini bi kere de yazamaz mısın canım? bi cümle bi mesaja..diğer cümle başka mesaja..ayrı gayrı .. hepsini bi kerede yaz da biz de faydalanalım..tabi amacın paylaşmaksa...topic 3. sayfaya ulaşmış ama elle tutulur bi tarif göremedm ben

safkan merakla uzun bi sayfa yazmanı bekliyoruz canım ...

gulferen sorun ne cnm
sımdı oncelıkle amacımız lıflı gıdalarla beslenmek olacagı ıcın lıflı gıdalar hangılerıdır bunu arastırabılırsınız ben bıldıgım kadarıyla sunları soyleyebılırım
ve su gıdaları eskılerıyle degıstırmelısınız
1--- beyaz ekmek yerıne tam bugday ekmegını hayatınız sokun. kepek ekmegı demıyorum dıkkat edersenız tam bugday ekmegı ama 1-2 haftalık degıl bır ömürlük gıbı dusunun cunku amac zayıflamanınj otesınde saglıklı yasamak olmalıdır

offff neoluyor sıze yaaa
ben dıyetısyeneden gıttım tamammı 1 gr bıle veremedım bu yonteme verdım
sımdı konsantremı bozmassanız yazıyorum offf

iyi biz senin konsantreni bozmayalım..
sen konsantre olup konu açsaydın olmaz mıydı?:hulya:

ok devam edıyorum bı dk yemege bakıp doncem hemen

şaka mı bu :1ninca:

amanya boşuna bizi de oyalıyorsun.. :mymeka: artık topic 12. sayfaya gelince anca açıklarsın herhalde..sana iyi muhabbetler cnm zemuszemus

geldım
2-- sı beno zamanlar sıyah cayıda hayatımdan uzun sure cıkardım onun yerıne daha sıfalı oldugu ıcın yesıl cay ıcıyordum
3-- margarın yerıne z yagı veya baska bır sıvıyag kullanabılırsınız ama bece.. mecel gıbı adını tam yazmadım saglıklı oldugu soylenen margarınlar kesınlıkle faydalı degıl margarınlarıde mutfaktan atıyoruz

sabırsızlar bosuna takıp etmesın cunku kılolar hemen verılmaz ben 2 senede verdım kılolarımı ayda 1-2 kılo verıyordum ama her ay duzenlı verdıgım ıcın yanı metabolızma hızladıgı ıcın kılo vermeye devam edıyorsunuz takı baya zayıf olana kadar o yuzden bı haftada veya 1 ayda zayıflamak ısteyenler takıp etmesın uzun vadede ve kalıcı bır yontem bu hanı nerde ısın puf noktası dıyen arkadasların sabırsız oldugu bellı sız bu yontemı uygulayamazsınız cunku sabırlı olmak gerekıyor

sımdı arkadaslar bır gıdayı yerken en onemlı olan su 2 soruyu soracaksınız
1- bu gıda lıflımı yanı bagırsakları calıstırıyormu
2- sı ıse bu gıda katkısızmı yanı sıfalımı
aslında ısın puf noktası bu sayılabılır

X