Lily-Rose

tuttioz

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
18 Ocak 2021
1.546
2.424
Kızlar, bebeğimizin ismi kesinleşti, Lily-Rose olacak Allah izin verirse… Yalnız yanına yakışacak türkçe isim önerisi rica ediyorum. Önerileriniz için şimdiden teşekkürler

Kızlar, bebeğimizin ismi kesinleşti, Lily-Rose olacak Allah izin verirse… Yalnız yanına yakışacak türkçe isim önerisi rica ediyorum. Önerileriniz için şimdiden teşekkürler
Lily rose zaten iki isim ama .
Bı isim daha olursa üç isimli olur .
Soyadiyla dört eder kalabalık olmaz mi

Lily rose zaten iki isim ama .
Bı isim daha olursa üç isimli olur .
Soyadiyla dört eder kalabalık olmaz mi
Lily tek başına çocuksu, Rose ise ağır olacak diye düşündük, bir de mistik anlamı var birlikte, ayırmak istemedik. Kalabalık olacak evet ama Türkçe bir isim mutlaka olsun istiyorum, özgür iradesiyle hareket edene kadar Türkiye’de yaşayacak en azından, şartlar değişmezse…

Bence iki ismiyle oldukça hoş ...
Bu güzelliği bozarsiniz

Bence yanına Türk ismi olmaz bana komik geliyor tek olmalı
Anlıyorum ama hoş/ uyumlu bir isim buluruz belki komik kaçmayan :)
Lily-Rose Buket olabilir diye düşündük ama Buket İngilizce “kova” çağrışımı yapar diye vazgeçtik. Lily-Rose Bahar bir ihtimal ? Çok farklı bir isim de olur, tamamlayıcı olmak zorunda değil.

İnci?

Bahar da buket de guzel
Ama Lily-rose ile uymamislar

Lily-Rose Melody =)
Jonny deep in kızının adı bu şekildeydi yanılmıyosam=)
Hoş geliyor kulağa

Lily-Rose Melody =)
Jonny deep in kızının adı bu şekildeydi yanılmıyosam=)
Hoş geliyor kulağa
Selam canım, evet benim de hoşuma gidiyordu ama eşim son zamanlarda hafif bulduğunu fazlaca söylemeye başladı, kendisi Charlotte, Victoria, Scarlett gibi isimleri daha çok beğeniyor. Ben ayrıca Türkçe isme de karar verdim, “Güneş” olacak inşallah. O yüzden İngiliz ismine eşim karar verecek

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…