Lipödem Vaser Liposuction

ben prof.Tayfun Aköz'ü tercih ettim, görüştükleriniz arasında doktorcum var mıydı :) varsa ne dedi merak ettim. çok tatlı ve maddiyatçı biri asla değil. arkadaşım ve onun akrabasıda Tayfun beyde ameliyat oldu bende onların referansıyla gittim kendisine...
Tayfun bey le görüşmedim. Görüştüklerimin yarısı proftu yarızı uzman. zaten bacağımı görünce germe şart diye başlanıyo çümlelere şimdiden çok gevşek bu hali bile gerdirme lik yani. Muharrem beyde karar kıldım bende ondanda bu konuda çok iyi yorumlar var. Paylaştığı fotolar efsane zaten

Tayfun bey le görüşmedim. Görüştüklerimin yarısı proftu yarızı uzman. zaten bacağımı görünce germe şart diye başlanıyo çümlelere şimdiden çok gevşek bu hali bile gerdirme lik yani. Muharrem beyde karar kıldım bende ondanda bu konuda çok iyi yorumlar var. Paylaştığı fotolar efsane zaten
benimde derim gevşek , iç bacaktan almadı bu yüzden. bakalım korseyi bir çıkarayım biraz daha geçsin durum-vaziyet ne nasıl iş çıkarmış göreceğim.. birde başka yazışmalarda korseyi sormuşsunuz. benim bugün tam 4.haftam. sıcaklar başlayınca beni darlamaya başladı, şimdiye kadar hiç rahatsız etmemişti. nacizane tavsiyem Eylül sonu - Ekim başı gibi yaptırın yaptırırsanız. hava ne sıcak olsun nede soğuk... ben yaklaşık 20 gün korseyi duşta bile çıkartmadım, kurutmak zahmetli oluyor. kış olsa daha da zor olurdu banyo işi..

ben dediğim gibi 1 ayda 1-2 beden arası inceldim, ki bu ilk 15-20 günde oldu. son 10 gündür aynı gibiyim ... aslında aynaya baktığımda bacaklarım henüz istediğim incelikte değil ( basenim tamamen yok oldu popomda baya baya küçüldü artık karşıdan bakıldığında orantılı bir vücudum var. ) bacaklarımda ödem var hala, malum derinin kendini toplaması ve ödemi atmak zaman alacak bu yüzden bacaklarımı istediğim incelikte görmemek bana kötü hissettirmiyor ( kalın dediğim ; şu hali ile ameliyat öncesi görüntüsü asla aynı değil bariz inceldi ama işte neden daha ince olmasın ki :) ) son olarak ben bir ara size öncesi sonrası ölçüm notlarımı ileteceğim..
Harika olur çok teşekkür ederim
merhaba özelden ilettim bilgileri

Teşekkür ederim. Ödemler halaa mevcut gördüğüm kadarıyla. Umarım sonuç istediğiniz gibi olur

Merhabalar dün ameliyat oldum. Vaser lipo uygulandı 7 lt yağ aldılar komple bacak popo ve yanlarımdan. Ameliyat 4-5 saat sürdü. Ağrım çok yok çok şükür yanlız ayağa kalktığımda başım döndü ve bayıldım. İlk 2 deneme başarısızdı. Simdi kalkıp yürüyorum.korse henüz daraltmadı, kendimi çok kötüye hazırladığım için sanırım beklentimin altında ağrım var. 1.günden söyleyeceklerim bunlar 🫠 sevgiler
Merhaba, çok geçmiş olsun. Sonuçlardan memnunsunuzdur umarım. Benim de bacaklarım sorunlu ve sormak istedim. Nasıl oldu? Üst bacak ve diz çevremde yağlanma var benim de, liposuction düşünüyorum ama derim çok gevşek bu haliyle bile dalgalanmalar var. Sizin sarkma vs oldu mu bacak bölgenizde?

merhabalar teşekkür ederim. incelmeden memnunum pantolon ve külotlu çorapla muazzam bacaklarım. ama çıplakken selülit görüntüsü gibi dalgalar var. benimde derim çok gevşek, sarkmada yok denecek kadar az, doktorum sporla destekleyip sıkılaşmam gerektiğini söyledi.7 hafta oldu henüz spora başlayamadım. 1-2 hafta içinde yüzmeye başlayacağım için bu durumu takmıyorum ve görüntümün düzeleceğinden umutluyum. son olarak benim özellikle iç bacaklarım çok gevşekti. dr burdan min. seviyede alacağım yoksa sarkarsın demişti..

X