Liposuction yaptran var m arkadalar?

Merhabalar doktorunuz kimdi ne kadara yaptırdınız bilgi verir misiniz bende iki operasyonu birden olmak istiyorum

Bende bununla ilgili konu actim bugün. 7 ay önce ameliyat oldum. Agrım sizin yok çekecek kadar azdı. Basen bölgemde şişlikler vardı ödem olduğu için öyle olduğunu söyledi dr .6 ay içinde vücut şeklini alacak dedi ama almaz olsaydı keşke.sag bacağım dalga dalga oldu resmen .dalgalanma çökme ne ararsanız var. Kalçada boşluk oluştu. Çok çok pişmanım. Şimdi tekrar dr araştırıyorum.ama in da bile korkuyorum. Yorumlara rağmen yatırmıştım ama pişmanım şu an

Herkese merhabalar yaklaşık 455 sayfanın çoğunu okudum. Benim sormak istediğim daha önce yaptıran arkadaşlar yaklaşık 23 gün karın ve bel liposuction oldum lazer tekniği ile. Ameliyatım iyi geçti ağrım sızım sonrasında az oldu. 3 gün sonra korse çIktığında göbeğim çok güzeldi. Sıkı ve eskisine göre düz. Fakat belimde hiç incelme olmadı. Hala da yok. Karnım ise yağ alındığı belli. Doktoruma sorduğumda 3 ay da belli olacağını söyledi. Ama benim kafamı karıştıran şu. Karın belli oluyor bel de 2 cm bile incelme yok bu arada 172 boyum 75 kg ile girdim ameliyata 2,5 litre yağ alınmış. Ön mide ve belim hala kalın süreci benim gibi yaşayan var mı

kime ameliyat oldunuz ve ne kadar ödediniz acaba

Merhaba bende şubat ayında oldum ama hala şiş ve sanki hiç olmamışım gibi sizce bu durum normal mi?

Merhaba bende şubat ayında oldum ama hala şiş ve sanki hiç olmamışım gibi sizce bu durum normal mi?

Merhaba ödemeleriniz ne kadar sürede e indi?

kime ameliyat oldunuz ve ne kadar ödediniz acaba
kime olduğum önemli değil şu anda bir soru sordum fiyatlar kişiye göre değişir. Bence doktorlara sorunuz. ya da yeni bir konu açınız bu şekilde sorunun altına soru yazılına hoş olmuyor bence

bende aynıyım 1 ay 10 gün oldu belim ve mide önü berbat bel öylece duruyor
Merhaba sanırım bazılarında ödem fazla oluyor. Ben 2011 de korseyi çıkarıp banyo da aynaya baktığımda şok olmuştum. Sanki başka bir vücuttu . Çok güzeldi. Ama şunu demeliyim ki ben yıllar önce karın germe olmuştum. Sanırım o nedenle bu kadar başarılı oldu. Bira sabret ödem insin. Ödem çözücü ilaç alabilirsin

Selamlar, vücudumdaki bölgesel yağlar için liposuction düşünüyorum ama dalgalanma ve çöküntü konusu beni düşündürüyor. 55 kilo civarıyım, simit ve iç-dış bacak yağlanmasından şikayetçiyim. Gitar gibi çift çıkıntılı bir alt tarafım var. Çok zayıflayınca azalıyor ama bu sefer de üst bedenim iskelet gibi oluyor. Bu tarz sorun için yaptıran var mı?

Bacak kilo yaptıranlar çok pişman sakın yaptırma bacaklarının içinin boşaldığından deri sarkması olduğundan şikayet edenleri çok okudum bende yaptırdım kilo popo enjeksiyon çok kötü sonuç ilk başta çok güzel şimdi göbeğimde gevşeklik var ve kalçamın biri küçük biri büyük kaldı bir tarafı bir parça fazla eridi ve çizgili iz kaldı tavsiye etmiyorum kilon iyi riske girme spor yap

kime olduğum önemli değil şu anda bir soru sordum fiyatlar kişiye göre değişir. Bence doktorlara sorunuz. ya da yeni bir konu açınız bu şekilde sorunun altına soru yazılına hoş olmuyor bence
Kendiniz soru soruyorsunuz başkası soru sorunca hoş olmuyor diyorsunuz. Zaten doktor ameliyat vs tavsiyesi için buradayız, doktor ve fiyat sormasından daha doğal ne olabilir? Yeni konu niye açsın burası liposuction sayfası, belki olumsuz deneyimizden dolayı o doktoru tercih etmeyecek veya ameliyatın ortalama fiyatını öğrenecek. Bu yaklaşımınız çok yanlış.

Bence ideal bir hastasın kesinlikle tavsiye ediyorum. Yaptır. Dalgalanma filan olmuyor

Merhaba. Bu operasyonu 2011 de oldum.Muhakkak inceleceksin. Bu konuda 80. İnci sayfadan başlayarak okursan çok bilgi var. Orada yüzlerce mesajım var. Gün be gün yazmışım . Sana yararlı olacağını düşünüyorum. Moralin düzelir . Sevgiler

Merhabalar, tüm yorumları merakla okudum. 2 hafta sonra Vaser liposuction olacağım. Bel, karın, basen, iç ve dış bacak. Operasyon bölgelerin fazla olmasından dolayı genel anestezi ile gerçekleşecek ve 1 gece hastanede kalacağım. 57 kiloyum fakat problemim kilo değil tamamen bölgesel olduğu için bu operasyona karar verdim. Çünkü kilo verdikçe üst bedenim iskelet gibi oluyor fakat orantısız olan basenlerim gitmiyor hattan sol basenim diğerine göre daha büyük. Olumlu ve olumsuz bir çok yorum okudum. Umarım olumlu sonuç alıp sizlerle paylaşırım. İsim vermek doğru mu bilmiyorum o yüzden şimdilik yazmıyorum. İstanbul’da ünlülerin estetikçisi diye geçen bi estetikçinin aracılığı (kadın) ile bu işleme karar verdim. Daha doğrusu kişisel olarak sevip takip ettiğim için diyebilirim. Kendisi işlem yapmıyor sadece marka ve aracı oluyor diyebilirim. Yeri Nişantaşı’nda ve markası kendi adını taşıyor.
A...... Estetik İsim verebilsem çok kolay olurdu. Ama yaptıran varsa kesin anlar :) tecrübe edinenlerden bilgi rica ediyorum memnunlar mı diye :))

Merhaba bende bel ve göbek bölgemden yağ aldırmak istiyorum ve alınan yağları kalça ya eklettirmek istiyorum. Boyum 1.66 kilom 66 çok fazla yağ çıkıcağını düşünmüyorum çok kilolu değilim. Acaba tahminen ne kadar ücret veririm. Bunun için para biriktirdim öğrenciyim internette ve yazılanlarda kesin fiyat bilgisine rastlayamadım. Ve 2. Olarak Bülent Cihantimura ameliyat olan var mı? Olduysanız memnunmusunuz? Yardımcı olursanız beni çok mutlu edersiniz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…