Liposuction yaptran var m arkadalar?

T

tafi

Ziyaretçi
merhabalar her keze
ilk defa böyle bi siteye üye oluyorum arkadaşlar bilmeden bi hata olursa uyarırsanız sevinirim şimdiden belirteyim

10 aydır liposakşın ameliyatını araştırıyorum ve para ayarlıyorum. para 1 aya kadar hazır. 5 tane doktorla görüştüm biride doçent doktordu. ama etraftan bazı olumsuz şeyler duyuyorum bu yüzden şu an tam bir kararsızlık içindeyim. en büyük korkum kilo alındığı taktirde yağların başka yerlere toplanması ve çukurların oluşması. bu ameliyatı olan varsa nooluuur nooluur bana bi akıl versin ya.:uhm:

arkadaşlar ben 1992 yılında lıposuctıon yaptırdım.şimdi sorsalar yaptırırmıydın diye kesinlikle hayır derdim.geçen yıllar boyunca cildimdeki dalgalanmayı düzeltemedim keşke bacaklarım kalın kalsaydı en azından dümdüzdü.ya o zamanlardaki teknik yada doktorun iyi seçilmeyişi bu sonucu getirdi.doktorunuzu çok iyi seçin ve deri kaliteniz çok önemli sarkma olmaması açısından ama ben derim ki lpg yada karboksiterapi yi deneyin

bence dikkatli düşünülmesi gereken bir konu. benimde bir arkadaşım yaptırdı ama sonrasında oda pişman . Bunun yerine bölgesel inceltme işlemi uygulatabilirsiniz veya sporla incelebilirsin

merhaba arkadaslar ben 19 aralıkta operasyona giriyorum
korkuyorum ama bende yazarım artık nediyim can tatlı gelio ama ırsı bi dengesizlik var vucudumda 90 76 117 ölçülerim bakalım nolucak:KK43:

arkadaşlar iyi bir yöntem değil bu boşalan yağların yerine kalan yağ hücreleri iki katına çıkarak şekilsizce yerleşiyor fatih ürek kaç kez yaptıdı göbek iki katına çıkmadı mı sakın ha

ben 1994 yılında oldum.Sonuç berbat dediğin gibi kilo aldım ve engebeli bir tarla gibi vücudum.Kesinlikle olma sporla incel.Ben pişmanın ama başkalarını bilemem

arkadaşlar bende bunu tafsiye etmiyorum eğer kendinize güvenip iradenizle kilo vermek en doğrusu bazı arkadaşlarımızda olup memnun olmayanlar var lütfen böyle şeylerle kendimizi mahfetmeyelim:1no2:

merhaba arkadaşlar bende 3 kasım 2006 da yaptırdım sonuçlarından çok memnun kalmıştım hatta inanamıyordum ne kadar zayıfladığıma e inceldiğime 6 litre yap bel karın be bacakiçlerinden alınmıştı.. ameliyattan 3 hafta sonra spora başladım düzenli 4 ay spor yaptım 2 ay dar bir ameliyat korsesi giydim sonuç mükemmeldi.. ama şimdi yani sporu bıraktım masa başı bir işe başladım rejim yapmadım ve şuan 80 kiloyum daha fazlasını geri aldım.. eğer ömrümce dikkat ederim diyorsanız tavsiye ederm ama yemeğe düşkünseniz yılda 3-4 milyar verir tekrar yaptırırım diyosanız bilmem resimlerimi ekliyorum .. doktorumu çok tavsiye ederim..

resmi kaldırıyorum..

arkadaslar ben operosyona girdim ve çok memnunum inannın eger gerçekten sporla veremediginiz birikimleriniz varsa benim basen bölgemdi suan inanın yoklar:)) naptınız basenlerinee dedim doktoruma oldukça basarılı bir operasyondu .teoman dogan yaptı çok memnun kesinlikle öneririm şuan 4.günüm amayok denecek kadar agrım oldu.sadece basenlerden alındı ve kilo alsamda basenim olmayacak bütünden kilo alıcam zaten istedigimde buydu ..umarım dediginiz gibi yıllar gectikten sonrada iyi sonuçlar alırım ama bence iyi olacak

bende üc hafta önce karin bölgesinden liposuction oldum.hic agrim olmadi,sonuctan memnun kalacagima eminim.suan belim tamamen inceldi göbek kismimda hafif sislik ve sertlikler var.dr um tam sonucu iki ay sonrasinda görebilecegimi söyledi ve hergün masaj yapiyorum.korkulacak bi ameliyat degil inanin :icecream:

arkadaslar basen bolgemde dısarıya dogru cıkıntılar var toplasanız yarım kılo yag aldırsam bırbeden daha zayıf goruncem zaten daha zayıf da gorunmek ıstemıyorum spor yaptım rejım yaptım maalesef heryerımden gıdıo onlar kalıo ne onerısınız bı akıl verın

lıposactıon yaptrsam ne kadara mal olur cunku ogrencıyım fazla bır butce ayıramam

arkadaslar yag alınan yerde tekrar yag toplanması oluyormu

tesekkur ederım ben de yaptırmayı dusunuyorum bacaklarımın ıc kesımınden de aldırsam toplam ıkı kılo fazlam var bana ne kadara mal olur cok merak edıyorum

cok sagol canım ben lıposactıon ı tek bır amelıyat seklınde sanıyordum

evet cnm..ist..sen accent rf yaz..bulunduğun şehirde de bulabilirsin..

merhaba,
liposuctıon yaptırdınmı merak ediyorum bizimle paylaşırmısın

göbekten aldırmak istıyorum bende ama fiyatı ne kadar biliyormusunuz?

sakın arkadaşım.ben yaklaşık 8-9 sene önce yaptırdım.felaket.ilk aylar mükemmel dümdüz oluyorsun sonra yavaş yavaş çökmeler başlıyor.sarkık surkuk oluyor ki ben yıllardır sadece 2 kilo aldım.ünlülerin doktorlarına gitmek gerek herhalde ama kaça patlar!!!!

X