Liposuction

sensıcım supersın cnm ya.Gercekten senın sayende cok bılgılendık bu smart lıpo hakkında.Sanırım ben öngorusme yapmadan direk operasyon ıcın gıdıcem yaptırıcam.Sen oyle guzel anlattınkı yasadıklarını coskun beye soracak sorum bıle yok yanı okadar.(Fiyat dısında) Ayrıca yaptırdıgın herseyı burda gelıp gunu gunune yazıp bızlerı bılgılendırıyosun bu acıklıgın ve paylasımcılıgın ıcınde ayrıca tesekkur ederım sana.
rica ederim cnm bnm..nedemek bende aslında hemşielik mezunuyum. ama yapmıyorum...aynı zamandada panik atagım..herşeye çok pipirikli ve bilinçli yaklaşırım..illa araştırırım soruştururum..emin olduktan sonra karar veririm....ben gerkli araştırmaları yaptım..güvenerek yazıyorum sizlere..denemiş ve memnun olmuş canlı örnek olarak..bende bilmediğim bi konuda bilen birirlereine ulaşmanın zorlugunu bildiğim için sizlere kolaylık olsun istiyorum..başarabiliyosam ne mutlu bana..:))

mervecim zaten sen olmasan kimse kolay kolay cesaret edemez bu olaya haklısın insanın önünde canlı bir örnek olmaması çok kötü hani biri yaptırsa dersin şöle şöle bilgin olur benimde uygulama bölgem göbek yada basen olsa hiç bu kadarda sorun yapmam ama alt bacak olunca genelde pek yapılan bir bölge değil ya insanın kafasında yine soru işaretleri oluyor:Saruboceq:benimde pek farkım yok görüyosun bende baya baya piypirikliyim işte herkes soruyorum doktora bile gittim sonradan bir sorun çıkmasın diye zaten böle bişey olucağını düşünmüyorum kararım değişmedi bakalım 1 hafta sonra bende sizlere gelişmleri yazarım:1rolleyes:

mervecim zaten sen olmasan kimse kolay kolay cesaret edemez bu olaya haklısın insanın önünde canlı bir örnek olmaması çok kötü hani biri yaptırsa dersin şöle şöle bilgin olur benimde uygulama bölgem göbek yada basen olsa hiç bu kadarda sorun yapmam ama alt bacak olunca genelde pek yapılan bir bölge değil ya insanın kafasında yine soru işaretleri oluyor:Saruboceq:benimde pek farkım yok görüyosun bende baya baya piypirikliyim işte herkes soruyorum doktora bile gittim sonradan bir sorun çıkmasın diye zaten böle bişey olucağını düşünmüyorum kararım değişmedi bakalım 1 hafta sonra bende sizlere gelişmleri yazarım:1rolleyes:
resorecim sen çok halkısın tedirgin olmakta cnm..alt bacak pekde sık rastlanan bi uygulama bölgesi diill..valla yaptıran olsaydı sana tecrübe bilgileri olarak aktarmayı çok isterdim..ama nedesem bu konuda yanlış olur.diger bölgelerde çok verimli..sanırım sana coşkun bey in alt bacakla ilgili sölemek istediği şu..alt bacak bölgesinden yağ alamayacı için sadece lazerle yaglarını eriticek ve eriyen yaglar lenf yoluyla dışarı atılmasıda zamanla olucak..o yüzden sen etkisini hemen göremeyeceksin..ama sonuşta göreceksin 2 ay içinde..alt bacaktan erittiği yagları şekil bozuklugu oluşmaması için almıyodur uygulama sırasında..herhangi bi sorun olacagını sanmıyorum..ama senin kararın yinede tabiki..yüzündeki tebessümün oluşması sadece toplamda 2 ay gibi bi zamanını alıcak...agrıdan sızıdan korkma canın yanmıyo..inşallah karar verirde olursan memnun olursun tatlım....

birde alt bacakla ilgili sana şunu söleyebilirim benim alt bacak bilek kısmından yag aldıran arkadaşlarım oldu..bilek inceltmek için çok başarılı ve ii sonuç aldılar...ama alt bacak baldır kısmını aldıran tanıdıgım yok..sanırım senin sorunun oralar..

canım ne dedin sen bilek bölgesi mi dedin işte benim sorunum orası bilek bölgesi ama bana doktor bey sadece bilek bölgesinde değil alt bacakta bu işlemi yapıcaz dedi bilek bölgesi yaptran ve güzel sonuçlar alan arkadaşların varsa benim duymak istediğim başka bişey değildi buydu çok sevindim mennunlar yani diyosun saol yaaa yine sen beni kurtardın canım valla yanımda olsan kocaman kocaman sarılırdım valla olsamdanda kocaman kocaman sarılıp öpüyorum seni çokkk:teytey::dance:

birde alt bacakla ilgili sana şunu söleyebilirim benim alt bacak bilek kısmından yag aldıran arkadaşlarım oldu..bilek inceltmek için çok başarılı ve ii sonuç aldılar...ama alt bacak baldır kısmını aldıran tanıdıgım yok..sanırım senin sorunun oralar..
bile bölgesi için smartlipo değil mi bahsettiğin mervecim:))

bile bölgesi için smartlipo değil mi bahsettiğin mervecim:))
bilek bölgesi cnm bahsettiğim..evt..çok insan bilek inceltiyo o bişii diilki tatlım..ben senin komple alt bacak bölgende kalınlık var sanıyodum..sadece bilek bölgense hiç korkma..çok uygulanan bi yöntem bilek inceltmek..

canımsın benim kocaman öptüm seni iyiki varsın sen olmasan herhalde yaptırana kadar içim içimi yiycekti:dance:

kızlar, çok yeni liposuction yaptırmış biri olarak kendime borç bildim size nasıl olduğunu paylaşmayı, çünkü ben de çok tedirgindim.Ben gıdımı ve sırtımdan ufak bir bölgeyi aldırdım ( tam sutyenin iz yaptığı yeri) ilk 5 gün sıkıntım oldu, sırtımdan alınan yer mosmordu ki bu beni baya korkuttu bugün tam 15 gün oldu ve morluklar belirsiz hale gelmeye başladı, tabi yanmalar da oldu, aynı anda gıdımı da aldırdığım için sağa sola da dönmem yasaktı,(15 gündür boyun bantı takıorum,son 5 gündür sadece geceleri) ilk 5 gün hep yatmak zorunda kaldım, gıdıma gelince, ne bir iz, ne morluk, inanamıyorum, iz olmaması çok güzel bi kere, nokta kadar iz kaldı, sırtımda da dikiş izi yok, ama doktor cildimin çok iyi olduğunu söyledi, ztn herkes ne gerek vardı zaten zayıftın diyo ama zayıf olupta bi yerdeki fazlalık daha rahatsız ediyo bence..neyse ama kısaca şunu söyliyim, benim gibi büyük beklentisi olmayan kilolu olmayan sadece belli kısımlarında şekil sorunu olanlar için ideal bence...yani ben zaten birden uzun ve çok ince boynum olmayacağını biliyordum ama en azından yinede çooook farkediyo..

nnergis.ve bu işlemi yaptıran herkese çok teşekkür edeirm..Çok faydalı bilgiler verdiniz gerçetn..Bir doktordan duymaktansa bu işi yaptırmış kişilerin gördükleri ve yaşadıklarını dinlemek okumak daha akla yatıyor bana göre..Tek sorun olacak nnergis.sana bu işlemin toplam maliyeti ne kadara mal oldu..görüşmeye gideceğim..ama kafamda en azından öaliyet olsun..ben karın ve yan kısımlar simit diye adlandırdığımız yerleri ve basene uygulatmak istiyorum.senin gibi yaniii.Eğer cevabını kısa sürede verirsen çoook sevinirimm....Hepinizi çok çok öpüyorummm

Arkadaşlar bu haftaya randevu aldım Hüseyin beye...Hayırlısı gidip konuşacağım... fazlalıklarımdan kurtulmak isiyorum.Benim en büyük sorum bu işlemi yaptırdıktan sonra en erken ne zaman hamile kalınabilir.Bebek düşünüyoruz ama şuanki fazlalıklarımla istemiyorum da......

kızlar, çok yeni liposuction yaptırmış biri olarak kendime borç bildim size nasıl olduğunu paylaşmayı, çünkü ben de çok tedirgindim.Ben gıdımı ve sırtımdan ufak bir bölgeyi aldırdım ( tam sutyenin iz yaptığı yeri) ilk 5 gün sıkıntım oldu, sırtımdan alınan yer mosmordu ki bu beni baya korkuttu bugün tam 15 gün oldu ve morluklar belirsiz hale gelmeye başladı, tabi yanmalar da oldu, aynı anda gıdımı da aldırdığım için sağa sola da dönmem yasaktı,(15 gündür boyun bantı takıorum,son 5 gündür sadece geceleri) ilk 5 gün hep yatmak zorunda kaldım, gıdıma gelince, ne bir iz, ne morluk, inanamıyorum, iz olmaması çok güzel bi kere, nokta kadar iz kaldı, sırtımda da dikiş izi yok, ama doktor cildimin çok iyi olduğunu söyledi, ztn herkes ne gerek vardı zaten zayıftın diyo ama zayıf olupta bi yerdeki fazlalık daha rahatsız ediyo bence..neyse ama kısaca şunu söyliyim, benim gibi büyük beklentisi olmayan kilolu olmayan sadece belli kısımlarında şekil sorunu olanlar için ideal bence...yani ben zaten birden uzun ve çok ince boynum olmayacağını biliyordum ama en azından yinede çooook farkediyo..
canım sanırım sen normal lipo yaptırdın sanırım lazerli lipo değil çünkü benim bildiğim lazerli lipoda bu kadar morluk olmaması lazım:sm_confused:

Smartlipo yaptıran arkadaşlarım sizlerden bekliyorum yazmanızı...Bu arada eşim çok karşı bu tür şeylere...ne gerek var..ihtiyacın var gibilerinden..konu para değil onun için..ama inanılmaz karşı..bende gizli yaptırmaya karar verdim..sizce böyle birşey gizlenebilirmi?? yani yaptırdıktan sonra vücutta olan izler ne derecedir?? bilgileriniz bekliyorum arkadaşlar.

Hayırdır arkadarşlar neden kimseden ses yok...Bana mı denk geldi sessizliğiniz..YAPMAYINNN..endişelerimi korkularımı giderinnnnn lütfen..Nnergis fiyat bilgisi vermedin doktoruma danışayım onun için dedin..Eğer mümkünse verebilirmisin..Birde herkes Coşkun beyden bahsediyor kimse Hüseyin beyden bahsetmiyor..Superplastın bağdat caddesindeki şubesine giden ve smartlipoyu yaptıran varmıdır...CEVAPLARINI BEKLıYORUMMMMMMM

canımcım ben sana pek yardım edemem ben yaptırmadım ama bu cumartesi gidiyorum bende inş. bende coşkun beyle görüştüm nişnataşındaki şubedesine gittim konuştuk fiyat verdi bana 3000 tl dedi benim ayay bileği bölgesi için olucak lazerli lipo yani smart lipo slim lipoda deniyor şimdi neyse coşkun beyle hüseyin bey ortaklar ama genelde nişantaşındaki şubede sanırım coşkun bey bağdat cad. hüseyin bey duruyor oda yapar niye yapmasın sitesine girip inceleseydin ben ondan sonra randevu alıp gittim eşimle ist. sağolsun çok iyi bir doktor görüşme ücretsiz haberin olsun istediğini soruyorsun danışıyorsun yaptırmaya karar verirsen randevu veriyor zaten ben 15 tatilde gittim görüşmeye bu hafta sonu gidicem işte o zaman kadar hem karar verdim hem para biriktirdim işte pek yardımcı olamadım ama kusura bakma:sm_confused:

çok teşekkür ederim..mesajlarıma karşılık vermen bile yeterli..bende yarın bakalım hüseyin bey ile görüşeceğim.Yarın akşam yazarım bende bütün detayları.Tek korkum çekincem acı hissetmek.Herkezin canı çok tatlıdır ama benimki acayip..ne varsa kafamfa herşeyi soracağım..Ona görede en kısa sürede yaptıracağım..birde bir kaç kişi yazmış yaptırmış tanıdıkları smartlipo ama pek değişiklik olmamış boşuna yaptırdıklarını düşünüyorlar diye..Hayırlısı bakalım.Allah utandırmasın :))))))

valla canım burdan çok olumlu sonuçlar alındığı yazıldı gördüğüm kliniklteki fotolarda öle ama dediğim gibi çok fazla kilo problemi olanlar için bu çözüm değil doktor banada söledi bu şöle düşün vucüdu kontürlemek gibi bişey hatları düzeltmek kilo fazlıklarınu almak değil zaten bunun için tek operasyon yetmez birkaç kez yapılması gerekiyor sanırım benimde canım çok tatlı evet herkesin acı eşiği başkadır bende çok korkuyorum aslında ama yinede yaptırmayıda çok istiyorum inş. herşey senin içinde çok iyi olur yorumlarını bekliyorız 4 gözle çok öptüm:)))

Gittiğim gün yazamadım kusura bakma..Hüseyin bey de çok iyi biri ve orda çalışan diğer bayanlarda.Ve 18 nisana gün almıştım..Evet yaptırıyorum diye..birer hafta arayala 3 seansta yapılacaktı..iç bacak bir hafta,basen bir hafta ve üst basen(simit olan bölüm).tam anlamıyla taş olucam diye düşündüm ve inandım.Hem hamileliğe de taş gibi girerim düşünüyordum.Biz eşimle çocukolaylarına mayıs gibi başlıyacaktık mayıs sonu gibi..Ammaaaa HAMıLEYıMMMMMMMMMMMMM..HEMDE 3 HAFTALIK...Allahtan aladım birşeyler olduğunu..ya bilmeden gidip yaptırsaydım...Kaza kurşunu oldu :)) erken oldu ama neyse hayırlısı olsun ıNŞALLAH...hamile olduğumu buü öğrendim..Yarın arayacağım ve iptal ettireceğim işlemi..Ama hamilelik sonrası hemen ve hemen gideceğim kendimi hüseyin beye emanet edeceğim.

Merhaba arkadaşlar aranızda diz içi liposakşın'i yaptıran var mı? diz kenarlarımın bacak içine bakan kısımları çıkık, çok kalın ve yağlı. diz içi lipo diye birşey duydum bilgisi olan varsa ve paylaşırsa sevinirim. Özellikle merak ettiğim konu, yağların oraya tekrar toplanıp toplanmadıgı CADIARZU

Gittiğim gün yazamadım kusura bakma..Hüseyin bey de çok iyi biri ve orda çalışan diğer bayanlarda.Ve 18 nisana gün almıştım..Evet yaptırıyorum diye..birer hafta arayala 3 seansta yapılacaktı..iç bacak bir hafta,basen bir hafta ve üst basen(simit olan bölüm).tam anlamıyla taş olucam diye düşündüm ve inandım.Hem hamileliğe de taş gibi girerim düşünüyordum.Biz eşimle çocukolaylarına mayıs gibi başlıyacaktık mayıs sonu gibi..Ammaaaa HAMİLEYİMMMMMMMMMMMMM..HEMDE 3 HAFTALIK...Allahtan aladım birşeyler olduğunu..ya bilmeden gidip yaptırsaydım...Kaza kurşunu oldu :)) erken oldu ama neyse hayırlısı olsun İNŞALLAH...hamile olduğumu buü öğrendim..Yarın arayacağım ve iptal ettireceğim işlemi..Ama hamilelik sonrası hemen ve hemen gideceğim kendimi hüseyin beye emanet edeceğim.

canım bu nasıl güzel bir haber böle ne diyim hayırlı olsun canım belki bölesi daha iyi oldu doğrumdan sonrada kilo alıcaktın böle tam taş olursun bana göre vardır bir hikmet ben yaptrıdım geçen cumartesi günü coşkun beye çarşamba gidicem bandajlarım açılacak inş.:1hug:

X