lise belgesi

Ceroos

Böcek *.*
Kayıtlı Üye
4 Ekim 2008
192
0
Acik ogretim okulunda okuyanlar zorunlu okula gidenler gibi belge alabiliyormu yani soyle diyeyim normal lisede okuyorum diyelim bu lisede okuduguma dair belge aliyorum ya ve bu okul devamliligi zorunlu bi okul oldugu belli olur acikogretimdede oylemi yada zorunlu acikogretim gibi bi okul varmis sanrim kesin bilmiyorum sadece duydum 5 gundiilde yine mecburi olarak 2 3gun gidiyosun...??boyle birsey varmi aydinlatirsaniz sevinirim

ben böyle bişey duymadım ama cnm hafta sonu üniversitelerde zorunlu değil ama dersler oluyor yanlızca cumartesi günleri onlara gidiyorum ben onlarda isteğe ağlı opuyorumnanaktan

benim eşim açıköğretim lisesi mezunu.devam zorunluluğu diye bişey yok.sadec sınavlarına gidiyorsun.sen acaba akşam lisesinden falanmı bahsediyorsun

acikogretimi biliyorum ben sordugum o degil.ben yurtdisindaki devlete surda soyle okuyorum diye belge gostercem acikogretim belgesi tam olarak olurmu bilmiyoruz onemli olan norml liseye gidersin o okulda okuduguna dair belge alabilirsin ya acikogretimdede aynu tarzda belge alabiliyormuyuz ?

acikogretimi biliyorum ben sordugum o degil.ben yurtdisindaki devlete surda soyle okuyorum diye belge gostercem acikogretim belgesi tam olarak olurmu bilmiyoruz onemli olan norml liseye gidersin o okulda okuduguna dair belge alabilirsin ya acikogretimdede aynu tarzda belge alabiliyormuyuz ?

bir telefon edip bilgi alsanız daha garanti olur, ancak kayıtlı olduğunuza göre alabilirsiniz diye düşünüyorum. ancak yabancı devlet dairesindeki kurallara göre kabul olup olmayacağını da o ülkedeki birime danışmanız gerekiyor. bu tür belgelerin noter tasdikli tercümesini isterler diye biliyorum normalde, orada da uzaktan öğretim olduğu belirtilir herhalde.

X