Liselere giriş sinavi

Aylakkadin

Bahar, bir insanla gelebilir insana 🕊
Üyelik İptali
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
31 Mayıs 2019
7.259
17.455
Arkadaşlar merhaba
Liselere giriş sınavı sonucu olarak kuzenimin meb in sayfasına girdiğinde Anadolu meslek programına yerleştirdiniz diyor ve tercihimiz olan ilk okula yerlestiiğimiz görülüyor.
Fakat e-okuldan bakınca anadolu meslek programına yerlestirilmediniz diyor. Şimdi bu çocuk yerleştirildi mi yerlestirilmedi mi?
Yaşayan, milli eğitim bakanlığında çalışan, yada bu işten anlayan arkadaşlar bakabilir mi??
Şimdiden çok teşekkür ederim.

Son düzenleme:
Arkadaşlar merhaba
Liselere giriş sınavı sonucu olarak kuzenimin meb in sayfasına girdiğinde Fakat bugün e devlete girdiğimizde hiç biryere yerleştirilmediniz diyor. Anadolu meslek programına yerleştirdiniz diyor ve tercihimiz olan ilk okula yerlestidiğimiz görülüyor. Fakat e okuldan bakınca anadolu meslek programına yerlestirilmediniz diyor. Şimdi bu çocuk yerleştirildi mi yerlestirilmedi mi?
Yaşayan, milli eğitim bakanlığında çalışan, yada bu işten anlayan arkadaşlar bakabilir mi??
Şimdiden çok teşekkür ederim.
Hiç bir şey anlamadım , konunuzu düzenlerseniz yardımcı olan çıkacaktır.

Okuluna gitsin , sorsun bakalım . E okulla MEB aynı uzantılı site değillermi , garip bir durum olmuş .
Iste bugün akşam farketti. Annesi çok üzüldü. Tabi bende çok üzüldüm. Aklıma buraya sormak geldi

Iste bugün akşam farketti. Annesi çok üzüldü. Tabi bende çok üzüldüm. Aklıma buraya sormak geldi

Eğer kayıt dönemiyse hafta sonu da olsa mutlaka okulda yetkili birileri olur.
Bahsi geçen okulu arayın internetten numarasını bulup. Mutlaka cevap veren olur bence.

Telefonda bilgi vermeseler bile en azından biri varsa gider konuşursunuz.

Meb sitesinde ne yazıyorsa doğrusu odur. Henüz lise kayıtları yapılmadı o yüzden e okulda lise bilgisini göremezsiniz .

X