L'Occitane Kullananlar ve Deneyimleri :)

magrenta

Guru
Kayıtlı Üye
28 Ocak 2009
7.804
88
Kızlar cilt bakımım için yeni cilt bakım ürünleri arayışındayım ve daha doğal ürün arayışındayım bu markayı kullananlar biraz bilgilendirebilirlermi acaba en kısa sürede almayı düşünüyorum. boshayallersmile

ben shea butter göz kremini almıştım, çok kötü kokuyor diye kullanamadım. bir de cilt emmiyormuş gibi geliyordu, parça parça bir şeyler geliyordu elime gün içinde göz çevreme dokununca.

ben shea butter göz kremini almıştım, çok kötü kokuyor diye kullanamadım. bir de cilt emmiyormuş gibi geliyordu, parça parça bir şeyler geliyordu elime gün içinde göz çevreme dokununca.

merhaba bende o göz kremini sordum fakat yaşım itibariyle birde cilde bakınca bana önermedi 25 yaşındayım daha yoğun bir yapıya sahip bir göz kremiymiş benimse daha ince yapılı bir krem kullanmam daha iyi olurmuş bu yüzde elma badem serisini önerdi cilt bakım uzmanı yoğun yapıda olan göz kremi yağ bezesi yapabilir dedi

alla alla oylemiymis, neyse l'occitane urunlerinin kokulari bana gelmiyor. e vitaminli body shop goz kremi aldim, l'occitane'i biraktim.

yaşa göre bir seri seçmek lazım ben 25 yaşındayım the body shopın c vitaminli göz kremini kullanıyorum
daha iyi bir ürüne geçmek istedğim için loccitane badem elma serisini almaya karar verdim bu arada kremlerimi the body shoptan aldım c vitaminli spf 15 yüz kremi e vitaminli krem gece için :)

loccitane her ayın ilk ve son günü % 40 indirim uyguluyor bazı ürünlerinde bende bu ay tonik ve yağ aldım 1i hediye doğumgnüm olduğu için :) kullandığım ürünler bitene kadar her ay indirimden ürünleri tamamlamayı düşünüyorum :))))

Son düzenleme:
yaşa göre bir seri seçmek lazım ben 25 yaşındayım the body shopın c vitaminli göz kremini kullanıyorum
daha iyi bir ürüne geçmek istedğim için loccitane badem elma serisini almaya karar verdim bu arada kremlerimi the body shoptan aldım c vitaminli spf 15 yüz kremi e vitaminli krem gece için :)

loccitane her ayın ilk ve son günü % 40 indirim uyguluyor bazı ürünlerinde bende bu ay tonik ve yağ aldım 1i hediye doğumgnüm olduğu için :) kullandığım ürünler bitene kadar her ay indirimden ürünleri tamamlamayı düşünüyorum :))))

hangi sitede oluyor indirim canım. bende almak istiyorum tester denedim çok iyiydi.

Halamın cildi kuru ve loccitane kremleri resmen cildini düZeltti tavsiye ederim yüz için yaşlanma karşıtı ürünler kullanıyo ama kollarına bacaklarına uyguladığı kremler çok iyi geldi tavsiue ederim.bu arada bende loccitane kiraz çiçekli ve portakal çiçekli parfümlerini kullandım dakat memnun kalmadım çok hoş kokmalarına rağmrn hiç kalıcı değiller üstelik vücut kremlerile kullanmıştım tavsiye etmiyorum :))

X