lokman sena sultan 9'bıryerde cayını kullanan var mııııı ????

istanbul3434

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
27 Şubat 2012
264
0
Arkadaşlar merhaba,bısey kafama takılıyor,şimdi geçenlerde aktardan lokman sena sultanın 9'u bıryerde cayını aldım,

ıcerısınde,barut agacı kabuğu,çoban çökerten,sinirli ot,mate,bilya kekik,yeşil çay,bibeberiye,funda,cinname otları bulunuyor.

günde 3 kez ıcılmesı gerekıyor dıor ama ben 2 kere içebılıyorum..sizce bır faydası olurmu ?

ya da içindeki otlar diğer zayıflama çayları gıbı etkılımı ?

ya da önerebılecegınız baska cay varmıdır ?

Arkadaşlar merhaba,bısey kafama takılıyor,şimdi geçenlerde aktardan lokman sena sultanın 9'u bıryerde cayını aldım,

ıcerısınde,barut agacı kabuğu,çoban çökerten,sinirli ot,mate,bilya kekik,yeşil çay,bibeberiye,funda,cinname otları bulunuyor.

günde 3 kez ıcılmesı gerekıyor dıor ama ben 2 kere içebılıyorum..sizce bır faydası olurmu ?

ya da içindeki otlar diğer zayıflama çayları gıbı etkılımı ?

ya da önerebılecegınız baska cay varmıdır ?

iyide canım bu çay sena sultanın falan degil.ayhan die birinin çayı.yanlış duymuşsun.bende kullanıyorum.herkezde öyle biliyo.sena sultan diye bilmiyo kimse çünkü.evet işe yarıyo bu çay.

bilemiyorum ki,aktardan almıstım bu isimle verdı.

Ben de ilk dokuzlu çay almak istediğimde aktar bana da bu daha pratik alanlar çok memnun dedi. Aldım içtim fakat bir kaç gün sonra bıraktım tatil falan derken usendim bir arkadasa verdim kalanını. Bir kaç ay evvel tekrar dokuzlu çayı ayrı ayrı almaya gittim gene aynı şekilde, aynı aktar bunu al daha pratik dedi. gene aldım (daha ucuzdu) bu sefer 5 gun bırakmadan ictim fakat zorla iciyordum ağzımda tuaf bir tat bırakmaya başladı sonra Busra84 un actıgı dokuzlu çay topiğini takip ettim tekrar aynı aktara gittim ve ben paraya kıyacağım ayrı ayrı alacağım dedim. Sonunda ayrı ayrı aldım ve demleyip içtim gerçekten ikisi arasında tat farkı var.

Sena sultan ağzımda kaygan bir tat oluştururken (tarifi biraz zor tadın), diğerinin tadı güzel ve bıktırmadan içebiliyordum ve ne kadar taze olduğunu görebiliyordum. Ben en fazla 5 gun kullanıp bırakan bir kişiyim her işi ama sebat edersem, yediklerime de dikkat edersem bu çayda umut var gibi görüyorum.

Kısacası şu an Sena Sultan out, ayrı ayrı alıp bitkileri demlemek in:)))

istanbul3434

Nergis tatlım bnde gynema diey bi çay aldım bu senin saydığın bitkiler var içersinde 9 ltane bnde aktara gittim ayrı ayrı istedim paket halinde verdi bnmkinin tadı iyi yavaş yavaş etkisinide gösteriyor

Merhaba. Ben 3 yıldır bu çayı kullanıyorum. çok ama çok memnunum. Bağırsaklarımda çok ciddi bir rahatsızlık vardı ve bu çay resmen geçirdi. hiç bir sakıncası yok. günde iki kere içilebilir. biraz ara veriyorum sonra yeniden devam ediyorum. kilo vermekle ilgili bir şey söyleyemem. ama diyeti desteklediği kesin çünkü şekeri dengeliyor.

X