Saç Rengi ve Saç Boyama loreal casting bitter çikolatanın üzerine başka renk tutar mı?

tubiizm

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
30 Nisan 2010
21
0
loreal casting bitter çikolataya boyadım saçımı ve çok koyu oldu siyaha yakın acaba üzerine başka renk boyasam tutar mı? lütfen yardımlarınızı bekliyorum...

Tutmaz:1no2:, koyu renk ne kadar açılır..bekle biraz aksın,sözde bilmem kaç yıkama casting boyalar, ama renk koyu..
ya da gidip kuaföre açtıracaksın

akar zaten o sık sık yıka beyaz sabunla falan
sonra başka bi renk yaparsın

aynen ya kızlar siyaha yakın bir renk oldu şok oldum boyayan arkadaş hemen aktımı kızlar lütfen acil yazarmısınız

canım 3 aydır siyah boyanın akmasını bekliyorum ama yok hala kapkara. mecbur kuaföre gidip açtırcam başka çarem kalmadı. çok umutlanma akcak diye

canım 3 aydır siyah boyanın akmasını bekliyorum ama yok hala kapkara. mecbur kuaföre gidip açtırcam başka çarem kalmadı. çok umutlanma akcak diye

cnm ama siyah boyamadım bitter çikolata ciddimisin yaa actırma işlemi sacı mahvedıyo:26:

bende hiç memnun değilim bu durumdan eğer iyi bi kuaför bulursan yıpratmadan açar diye düşünüyorum canım belki tek seferde %9luk bi oksidanla yıpranabilir ama bi kaç seferde daha düşük bi oksidanla açılırsa yıpranmayabilir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…