loreal casting kestane şekeri

tugba59

Guru
Kayıtlı Üye
7 Nisan 2008
143
1
kızlar bu boyayı kullanana varmı acaba?saçlarım kahverenkle boyalı ama böle daha canlı olsun istiyorum parlak ve koyu olsun istiyorum..bana ne önerirsiniz?:uhm:

sevgiherseydemek

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
17 Mart 2009
123
1
canım benım sacımdakı boya kestane sekerı ve gayet memnunum ılk boyandıgı zaman daha guzeldı tam ıstedıgım renk olmustu zaten castıng serısı mukemmel bence rahatlıkla boyayabılırsın baska renge donmek ıstedıgınde de cok kolay donebılırsın ayrıca bende gayet parlak durdu

Akasha

BiR İmTiHaNdIr AşK...
Kayıtlı Üye
27 Mayıs 2009
1.257
245
32
canım benım sacımdakı boya kestane sekerı ve gayet memnunum ılk boyandıgı zaman daha guzeldı tam ıstedıgım renk olmustu zaten castıng serısı mukemmel bence rahatlıkla boyayabılırsın baska renge donmek ıstedıgınde de cok kolay donebılırsın ayrıca bende gayet parlak durdu

acaba beyazları da kapatıyor mu?

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 01-12-2021

Hamileliğimin 7. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 232 gün kaldı.

Bebeğinizin beynindeki hızlı gelişmeden dolayı bebeğinizin başı bedeninden daha büyüktür. Bebeğinizin burun çukurları kolaylıkla seçilebilir. Bebeğinizin gözünü oluşturacak kaslar oluşmaya başlar. Bebeğinizin bacaklarıda küreğe benzemeye başladı. Bebeğinizin göz, kulak, ağız, burun, dudak, dil ve dişleri oluşmaya devam ediyor.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : < 1gr.

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

tugba59

Guru
Kayıtlı Üye
7 Nisan 2008
143
1

peki koyuluk olarak kahverengiyimi anımsatıyo yoksa daha çok siyahamı çalıyo

tugba59

Guru
Kayıtlı Üye
7 Nisan 2008
143
1
sıyaha daha yakın ama aktıkca kahverengıye donusuyo ben koyu renk ıstemıstım zaten.

umarım dediğin gibi olur..çünkü ben böle tam kömür gibi siyah olsun istemiyorum ama koyu kahveyle siyaha dönük olsun isiyorum..bide çikolata brownie die bi renk varmış onuda yeni gördüm acaba onamı boyasam:)fisfisfis

sevgiherseydemek

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
17 Mart 2009
123
1
canım o rengı bende gordum bende sıyaha yakın bsy ıstemıstım uzman bana yakısmıcanı soledı bende vazgecıp koyu kahve aldım bıde suankı sac rengınde onemlı ama sıyaha yakın ıstıosan cıkolata brownıe derım ben kestane bıraz daha acık oluo

Akasha

BiR İmTiHaNdIr AşK...
Kayıtlı Üye
27 Mayıs 2009
1.257
245
32
çoğu kişi kapatmıyor diyor beyazları kızlar.. offf.. bir türlü emin olamadım ki...

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 01-12-2021

Hamileliğimin 7. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 232 gün kaldı.

Bebeğinizin beynindeki hızlı gelişmeden dolayı bebeğinizin başı bedeninden daha büyüktür. Bebeğinizin burun çukurları kolaylıkla seçilebilir. Bebeğinizin gözünü oluşturacak kaslar oluşmaya başlar. Bebeğinizin bacaklarıda küreğe benzemeye başladı. Bebeğinizin göz, kulak, ağız, burun, dudak, dil ve dişleri oluşmaya devam ediyor.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : < 1gr.

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

tugba59

Guru
Kayıtlı Üye
7 Nisan 2008
143
1
canım o rengı bende gordum bende sıyaha yakın bsy ıstemıstım uzman bana yakısmıcanı soledı bende vazgecıp koyu kahve aldım bıde suankı sac rengınde onemlı ama sıyaha yakın ıstıosan cıkolata brownıe derım ben kestane bıraz daha acık oluo

cnm sen kestane şekerinemi boyadın koyu kahveye mi anlamadım..
ooff bende bi karar verebilsem:KK43:

gamze_esra

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
4 Ocak 2009
281
0
kızlar kestane sekerı kullanan o renge boyalıyken sac rengı nasıldı resım koyabılırmı lutfennnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn

GunhesH

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
11 Ağustos 2006
3.437
10
kutudaki resimle hiç alakası olmayan renk çıkıyo haberiniz olsun....
mavi siyah kadar koyu bir renk çıkıyor ve kızılımsı yansıması var...
yani hem mavili hem kızıllı...mavi siyahın kızılımsı parlayanı...çok beter bir renk...