Saç Rengi ve Saç Boyama Loreal casting saç boyası ...

stormseda

Guru
Kayıtlı Üye
14 Mart 2010
14
0
merhaba arkadaşlar ben saçımı loreal gasting bal kahve kullanıyordum loreal 535 rengini beğendim kullanmak istiyorum saç rengim koyu, bu beğendim renk aynısı mı? olur yoksa koyu mu? karar veremedim kullananlar vardır aramızda yardım edebilir misinizEn Büyük KK

arkadaşım koyu olur bence ben ne zaman kızıldan dönmek istesem bu rengi boyarım buda baya bir koyu oluyor bak terracota rengine bak çok güzel bir renk

bencede koleston kullanmıyorum ama kullanırsam sadece terracotasını alırım o harika bir renk kolestonun en süper rengi terracota bide gizemli kahve

castıng bal kahvesi güzel birde içlerindeki en çok beğendiğim favorim 630 çikolata karamel ama hiç castıng boyamadım tutmadığı söyleniyor heryere yastık havlu bulaşıyormuş o yüzden korkdum ama 630 denemek isderdim siz memnunmusunuz castıngden ???

frezya_05
castıng bal kahvesi güzel birde içlerindeki en çok beğendiğim favorim 630 çikolata karamel ama hiç castıng boyamadım tutmadığı söyleniyor heryere yastık havlu bulaşıyormuş o yüzden korkdum ama 630 denemek isderdim siz memnunmusunuz castıngden ???

yok canım 1 senedir kullanıyorum sorun yok

verdiğiniz bilgiler için teşekkür ederim dikkate alıcamEn Büyük KK

en sonunda dayanadım aldım ve boyadım az önce yıkadım harika bir boyaymış 2 hafta öncede bi arkadaşım boyamış bugün konusdukda öyle çok akmıyo dedi sadece ilk 2 duşda akmış oda anlatınca bide renkde güzel olunca boyadım 630 çikolata karamel orta tonlarda güzel bir boya koyuda olmadı bide 1 ay sonra dahada açıldığını düşünürsek tam karamel rengi olucak bide boyarken havluya bulaşmışdı elde yıkamamla boyalar havludan çıkdı gitti buda avantajı saçlarım parladı ve çok yumuşak yapdı bide sanırım dolgunlaşdırıyor saçlarım hacimlendi :KK34:

çok araştırdım bu boyayı.
memnun olanlar çok memnun, beğenmeyeler ateş püskürüor.
anladığım kadarıyla koyu renklerde başarılı.
ben de siyaha boyamak istiyorum.
en yakın zamanda almaya karar verdim

X