Loreal Excellence Boya

fataldanger

Guru
Kayıtlı Üye
24 Ağustos 2009
4.470
1.065
Arkadaşlar bu renklerden birini kullanan var mı? Tam olarak nasıl duruyor saçta? Güneşte kızılımsı veya turuncu yansımalar yapıyor mu?

3 numara(koyu kestane).jpg 4.11 numara(ekstra küllü kahve).jpg

4.11 küllü bir renk zaten. Yansıması da küllü. Güneşte de külli yani. 3 numarayı tam bilemeyeceğim

sacinizin tabani ne renk? Boyasiz sacta bi tik koyu oluyor ilk secenegin riskini almazdim ben acikcasi

sacinizin tabani ne renk? Boyasiz sacta bi tik koyu oluyor ilk secenegin riskini almazdim ben acikcasi
O biraz karışık. Benim saçım normalde siyah ve kumral arası bir renkti. Beyazlar çıktığı için düzenli olarak boyatıyorum. Kuaförüm 4.0 ile 5.0 renklerini karıştırarak boyuyor. Fakat güneşte kızılımsı turuncumsu yansımalar oluyor. Bundan kurtulmak istiyorum ama kaç numarayla kurtulabilirim bilmiyorum.

O biraz karışık. Benim saçım normalde siyah ve kumral arası bir renkti. Beyazlar çıktığı için düzenli olarak boyatıyorum. Kuaförüm 4.0 ile 5.0 renklerini karıştırarak boyuyor. Fakat güneşte kızılımsı turuncumsu yansımalar oluyor. Bundan kurtulmak istiyorum ama kaç numarayla kurtulabilirim bilmiyorum.
Duzenli ayda bir boyayacaksaniz kullu renkler kirmiziligi kirmakta ise yarar ama evde boyayarak yapabilir misiniz bilmiyorum

Duzenli ayda bir boyayacaksaniz kullu renkler kirmiziligi kirmakta ise yarar ama evde boyayarak yapabilir misiniz bilmiyorum
kendi boyamı götürüp kuaföre boyatabilirim. Yukarıdaki iki rengi karıştırdığımda nasıl bir sonuç ortaya çıkar sizce? Bir de şeyden emin olamadım; siyahla kumral rengini karıştırdığımızda bu ikisinin karışımı mı çıkar ortaya yoksa siyah açık olan rengi yutar mı?

Muhtemelen komple bi karisim yapmiyorlardir. Beyazlarin kapanmasi icin cok az koyu olani katiyorlardir gerisi kumral renk. Hatta belki kizil yansimalar bu yuzden olabilir. Sacinizi tepeden cekilmis bi fotografla atar misiniz?

Muhtemelen komple bi karisim yapmiyorlardir. Beyazlarin kapanmasi icin cok az koyu olani katiyorlardir gerisi kumral renk. Hatta belki kizil yansimalar bu yuzden olabilir. Sacinizi tepeden cekilmis bi fotografla atar misiniz?
annem eve gelince ona saçımın fotoğrafını çektiririm. doğal saç rengim ise resimdeki renkti. Bu renk ne oluyor sizce?

69096684ae36ea33c3d74194693ccb91.jpg

Lorealin yeni boya serisi çıktı. Kızıl yansımalar istemiyorsanız onlara bakabilirsiniz .ekstra küllü serisi . İlk boya kestane olan kızıl yansımaları var yikandikca daha da artıyor kızıllık

X