Lr Aloe Vera Bitkisel Ürünlerle Güzel ve Sağlıklı Yaşam

arzu_s_i

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
2 Eylül 2016
13
3
37
Merhaba Arkadaşlar

Cildimde çok sıkıntılar yaşayan biriydim ve maalesef çok ciddi paralar verip temizlik krem ürünleri almak zorunda kalıyordum bir de üzerine hayvansal ürün kullanılmasın parafen olmasın hayvan deney yapılması diye aranınca zaten elde 3-4 büyük markadan başka marka kalmıyordu buda maddi açıdan beni zorlamıyordu dersem yalan olur ee cilt önemli mecbur iyi kullancaz derken bir arkadaşım aracılığı ile LR ile tanıştım yüzümdeki akne sorunum öncelikle sona erdi ve yüzüm inanılmaz derecede parlamaya başladı aldığım diğer eski ürünlerimle aralarda da çok ciddi fark vardı ve çok memnun kaldım...Sonra eşimin sedef rahatlığı için ürünleri aldık ve eşimin sedefini yüzde 80 azalttık ve eşim bile buna inanamadı. Anlayacağınız aşırı memnun kaldım ve üye olup malzemelerini almaya karar verdim saç dökülmesi sampuanından tutun duş jeline koltuk altı roll-on undan inanılmaz güzel beyazlatan diş macununa kadar şimdi evimin her yerinde LR var parfümlerini özellikle bebekli anneler gönül rahatlığı ile kullanabiliyor dünyada tene sıkılma onayı olan nadir parfümlerden ve kalıcılığı harika bir de her eve lazım olan box seti size de şiddetle tavsiye ederim siz veya cocugunuz düştünüz eliniz yandı kafanızı çarptınız sinek ısırdı böcek ısırdı elinizin altında olması gereken mucize mi set ilk yardım dolaplarından eksik etmemelisiniz :)

Ve Ek olarak evde boş vaktiniz var ise mutlaka Lr ile satış hayatına başlamalısın öyle bir ürün ki kendinizi üzmeden internet üzerinden bile satış yapabiliyorsunuz. Lr sayesinde ilk ayımda bir özel saat artı şirket primim olan 250 tl ve liste satış fiyatından kazandığım 650 tl ev ekonomisine katkıda bulundum. Ve bu sadece ilk ayımdı emin olun daha da fazla kazanmaya devam ediyorsanız eğer ilgilenirseniz bununla ilgili de yardımcı olmak isterim.

LR ÜRÜNLERİ DERMOKOZMETİK DIŞINDA

SEDEF , EGZEMA , MANTAR
GÜNEŞ LEKESİ DOĞUM LEKESİ
MİGREN AĞRILARI
HUZURSUZ BACAK SENDROMU
EKLEM AĞRILARI
NASIR TOPUK ÇATLAKLARI
DOĞUM VEYA KİLO SEBEPLİ ÇATLAKLAR
SİVİLCE VE SİYAH NOKTA
MİMİK KIRIKŞIKLARI CİLT KIRIŞIKLARI VE GÖZ ALTI MORLUKLARI
SAÇ DÖKÜLMESİ VE ŞAÇ KIRAN
KİRPİK VE KAŞ DÖKÜLMESİ

Gibi bir çok sorununuza da çare ...

Hatırlatma:
Sitemizde reklam, satış, alt kadro oluşturmak ve referans numarası vermek yasaktır.
Bu kriterlere uyarak paylaşım yaparsanız seviniriz.

Saygılarımızla.
Kadınlar Kulübü

X