Lucrin 3.75mg kullanan varmı?

Evet 21. Gün iğne yaptım.10 gün içinde regl olman gerekiyor dediler.11 gün regl oldum
Ama rahim duvarım istenildiği kadar incelmedi bir ay daha bekleyeceğiz dedi doktorum regl olmayı bekliyorum

Evet 21. Gün iğne yaptım.10 gün içinde regl olman gerekiyor dediler.11 gün regl oldum
Ama rahim duvarım istenildiği kadar incelmedi bir ay daha bekleyeceğiz dedi doktorum regl olmayı bekliyorum
Doktorunuz kimdi ? Aaaa aslında kalınlaşsırmıyolarmkı transfer için incelemai bilmiyordum

Bende maslak acı bademdeyım , ama doktor kım ismi hiç bilmiyorum ,banada şimdi lucrın yapmam soyledın 21 cı gunde onu beklıyorum
Yiğit hoca ve Bülent hoca Prof oldukları için özel fiyatlandırma ile hasta alıyorlar (yılbaşında sistem değişti)
Diğer tüm doktorlar diğer hastaları dönüşümlü alıyorlar

Yiğit hoca ve Bülent hoca Prof oldukları için özel fiyatlandırma ile hasta alıyorlar (yılbaşında sistem değişti)
Diğer tüm doktorlar diğer hastaları dönüşümlü alıyorlar
Bana hiç öğle bir şey denilmedi ilave para ver baksın falan , size denıldımj? Brn ilk randevuya gitdim bülent hoca kendı bakdı işde dediler git 21 cı gunde lucrın vur , regl ol gel , başka hiç bir şey , şimdi 21 cı gub beklıyorum

Bana hiç öğle bir şey denilmedi ilave para ver baksın falan , size denıldımj? Brn ilk randevuya gitdim bülent hoca kendı bakdı işde dediler git 21 cı gunde lucrın vur , regl ol gel , başka hiç bir şey , şimdi 21 cı gub beklıyorum
Ben yaklaşık 1.5 yıldır devam eder bir süreç içerisindeyim bana denilmedi ama Ocaktan itibaren yeni başlayanlar için öyle bir politika izliyorlar

Valla bende martda gitdim ama bana denılmedı , ilk randevu aldım gitdim kabul parası ödedim işde bülent hoca bakdı işde dedıler regl ol 21 cı gun vur iğneyı 2-3 cı gubde diyer reglde gel

Valla bende martda gitdim ama bana denılmedı , ilk randevu aldım gitdim kabul parası ödedim işde bülent hoca bakdı işde dedıler regl ol 21 cı gun vur iğneyı 2-3 cı gubde diyer reglde gel
Yumurta toplanmadan önce mi bu iğneyi önerdiler benim yumurtam toplandı genetiğe gitti geldikten sonra bu iğneyi kullandım

Bende yumurta toplama olmuycak , benım haızr embryoblarım var ılk denemeden , bende sadece transfer olcak transferde önce dedıker

X