Lucrin iğneyi olduktan kaç gün sonra regl olurum?

Kızlar merhaba bilgisi olan varsa soruma cevap alabilirsem cok mutlu olurum ben 22 temmuzda opu oldum daha sonra 4 agustosta regl oldum reglimin 4.Gunu doktorum ginera hapı verdi obu basladim 21gun surucek 27 agustosta en gec reglin gelir dedi sonrada transfer baslicaktik ne yazikki reglim 10 gun once geldi ilaci kullanirken ve normal regl gibide degildi leke seklinde pembemsi kahverengimsi doktorum regl olarak saymadi maalesef tekrar bana ilac ve igne verdi cyclo progynova ve lucrin igne hapima bugun basladim 4 eylulde ignemi alip muayeneye gelmemi soyledi ignemi olcam büyük ihtimalle bu arada hapinda 16.Gunu oluyor cok endiseliyim bir kac yerde lucrin igneden sobra regl gelmedigini okudum lütfen bu konuda bilgisi olan varsa beni aydinlatabilirmi igneyi olduktan kac gun sonra regl olurum sizce😑
Merhaba kolaylıklar diliyorum. Bu aşamaya nasıl geldiniz hsg sonrasında mı geldiniz hemen transfer sürecine girdiniz mi? Teşekkürler 🙏🏻

İnşallah benimde oyle olur canim peki sende cyclo progynova kullandinmi canım bilgin varmi bu ilac hakkında
merhabalar.umarım tedavilerimiz çok güzel ilerler.eylül ayında transfer olacağım ben kullanıyorum bu hapı.kist varsa onun erimesi ve yeni kist oluşmasını engellemek için veriyorlar.bugün zoladex diye bir iğne var göbekten yapılan onu yaptıracağım.

merhabalar.umarım tedavilerimiz çok güzel ilerler.eylül ayında transfer olacağım ben kullanıyorum bu hapı.kist varsa onun erimesi ve yeni kist oluşmasını engellemek için veriyorlar.bugün zoladex diye bir iğne var göbekten yapılan onu yaptıracağım.
Peki regl olcakmisiniz o igneden sonra sanirim lucrinle ayni turden bir igne bende eylulde transfer olacagim

Merhaba arkadaşlar 3.defa tüp bebek yaptıracağız adet oldum 2.günü gittim lucrin depot 3.75 diye bir iğne istediler aldım göbekten yaptılar.
Daha önceki tüp bebek denemelerinde böyle bir şey yapmamışlardı 2.adet günü hemen tedaviye başlanmıştı ama şimdi dedi ki taaa 14 gün sonra gel o güne kadar folik asit kullan başka bir şey kullanma hiç yaşadınız mı bunu?

Daha önce 14.gün kontrole gidip 17.gün transfer olmuştum

Merhaba arkadaşlar 3.defa tüp bebek yaptıracağız adet oldum 2.günü gittim lucrin depot 3.75 diye bir iğne istediler aldım göbekten yaptılar.
Daha önceki tüp bebek denemelerinde böyle bir şey yapmamışlardı 2.adet günü hemen tedaviye başlanmıştı ama şimdi dedi ki taaa 14 gün sonra gel o güne kadar folik asit kullan başka bir şey kullanma hiç yaşadınız mı bunu?

Daha önce 14.gün kontrole gidip 17.gün transfer olmuştum
Merhaba bende lucrin depot 2 kere vuruldum miyomlarım çok fazla var onları baskılaması için adetimin 2. Günü yaptılar doktorum 21. Gün gel dedi ve o gün tekrardan vuruldum 2 eylülde tekrar gidicem bu iğneler menopoz etkisi yaratıyor miyom ve kistleri baskılıyor bende sadece vitamin alıyorum şuan benim 2. Transferim ilk transferimde 1 tane yaptırmıştım şimdi 2 tane yaptırıyoruz

Vardı tabi aklımızda ama şuan düşünmüyorum hayırlısı artık 🙏🏼 hakkımızda hayırlısı diyorum bütün isteyenler için zor süreç ama dur bakalım daha hikayemiz bitmedi kızlar 🥰
Amin canım tabiki öyle rabbim tüm isteyenlere bu duyguyu tattirsin hayirlisinla en dogru zamanda kimsenin kucagi bos kalmasin💓

X