Lustral 100 mg kullananlarr lütfenn yardimci olun

Ozcelik06

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
15 Ocak 2022
112
39
29
Merhaba arkadaşlar panik bozukluk teşhisi ile selactra 50 mg kullandım 3 ay . Daha sonra doktorum dozun az geldiğini söyledi ve lustral 100 mg verdi. 18 gündür kullanıyorum ama beni daha kötü yaptı sanki. Sürekli uykum var ve en rahatsız eden şey sanki titreme ve kafa sersemligi yapıyor. Başım dönüyor gibi ama dönmüyor kafam gidip geliyor gibi hissediyorum ve bu panigimi çok daha tetikliyor beni rahatlatmadi slectra daha iyiydi sanki. Böyle durum yaşayan var mı varsa da ne zaman normale dönerim lütfen yardımcı olun

Merhaba,lustral kullandım bende 50mg.Ilk kullanimlarda şikayetleri biraz alevlendirebiliyor.Zamanla yan etkileri geçiyor.Belirtiniz şikayetler bende de oldu ama iki haftadan sonra geçti diyebilirim.bir ay sonra rahatlamistim ama tam etki iki ay gibi bir süreçti.selectra ile şikayetleriniz oldu mu

Merhaba arkadaşlar panik bozukluk teşhisi ile selactra 50 mg kullandım 3 ay . Daha sonra doktorum dozun az geldiğini söyledi ve lustral 100 mg verdi. 18 gündür kullanıyorum ama beni daha kötü yaptı sanki. Sürekli uykum var ve en rahatsız eden şey sanki titreme ve kafa sersemligi yapıyor. Başım dönüyor gibi ama dönmüyor kafam gidip geliyor gibi hissediyorum ve bu panigimi çok daha tetikliyor beni rahatlatmadi slectra daha iyiydi sanki. Böyle durum yaşayan var mı varsa da ne zaman normale dönerim lütfen yardımcı olun
Ben 200 mg kullandım doz yükseltirken bu yan etkileri Yaşaman çok normal içini ferah tut doktoruna danış

1 aya tamamen oturur düzenin.
İlk zamanlar bu şikayetler oluyor sonra senden mutlusu yok hiç yan etki olmuyor.

Gerçekten işe yarıyor mu bu ilac
Benim tedavimde yaramıştı.
Sosyal fobi ve bebek kayiplarimdan dolayı depresyon vardı insan içine karışmaya başlamıştım iyi gelmişti günlük rutin işlerimi yapar hale gelmiştim .

Ben yaklaşık 1 yıl kullandım ilk başlarda bu etkileri gösteriyor 1 aya vücut alışmış oluyor. Bana ciddi anlamda çok iyi gelmişti..

Ne zaman etkisini göstermeye başlar ki hiç yan etki yapamadınız mi
İlk zamanlar yaptı uyuyamıyordum sabah kalkınca midem bir tuhaf oluyordu titriyordum yemek yiyesim gelmiyordu .
1 aya alıştım ben seneler önce bıraktım tabi baya oldu.

Beni iyileştiren ilaçtır. İlacı bırakalı 3 yıl oluyor, 3 yıldır çok iyiydim. OKB için kullandım, maalesef benim hastalığım sanırım tekrarladı. Bugünlerde tekrar başlayasım var hatta. Birçok hastalığın tedavisinde kullanılıyor. Yan etkileri kısa süre içinde geçer merak etmeyin.

Beni iyileştiren ilaçtır. İlacı bırakalı 3 yıl oluyor, 3 yıldır çok iyiydim. OKB için kullandım, maalesef benim hastalığım sanırım tekrarladı. Bugünlerde tekrar başlayasım var hatta. Birçok hastalığın tedavisinde kullanılıyor. Yan etkileri kısa süre içinde geçer merak etmeyin.
Gerçekten güzel ilaç benimkinide misol 1 yılda düzeltti aynı tarzda bir ilaç lusttralle

X