Lustral kullananlar

blueangel42

Yeniden aynı heyecan aynı mutluluk
Kayıtlı Üye
16 Aralık 2008
505
96
Panik bozukluk ve anksiyete üzerine doktorumun verdiği lustral e başladım.Bugün 5. Gün ilaca başladığımda da kötüydüm.Her gün gerilim ve heycan yaşıyorum buna bağlı tansiyonum da yükseliyor.Bu ilacı kullanan arkadaşlar ne zaman etki eder ve yan etkileri ne zaman geçer.Kilo kaybı da yaşadım ilaca baslamadan hastalığım yüzünden.Bu ilaç kilo mu aldırır yoksa kilomu verdirir.

minimum 2 hafta geçtikten sonra etki etmeye başlar. en tesirli zaman kullanmaya başladıktan 3 ay sonra olur. yaklaşık 1 ay sonra ruh halinzde ve kaygınızda belirgin düzelmeler yaşarsınız. tabii doz doğru ayarlandıysa. 2 hafta dolana dek daha kötü hissetmeniz gayet normal. uykusuzluk yapar ilk etapta ilaç. uykular yaklaşık 2-3 aya düzene girer. fazla yan etkisi olmayan bir ilaç türüdür sertralin. kiloya doğrudan etkisi yoktur, ilaç tatlı isteğinizi arttırabilir buna dikkat edin.

minimum 2 hafta geçtikten sonra etki etmeye başlar. en tesirli zaman kullanmaya başladıktan 3 ay sonra olur. yaklaşık 1 ay sonra ruh halinzde ve kaygınızda belirgin düzelmeler yaşarsınız. tabii doz doğru ayarlandıysa. 2 hafta dolana dek daha kötü hissetmeniz gayet normal. uykusuzluk yapar ilk etapta ilaç. uykular yaklaşık 2-3 aya düzene girer. fazla yan etkisi olmayan bir ilaç türüdür sertralin. kiloya doğrudan etkisi yoktur, ilaç tatlı isteğinizi arttırabilir buna dikkat edin.
Yan etki olarak uyku azalması,ishal ve mide gazı yaşıyorum

Kullanan kimse yok mu.Bugün de nefes darlığı yaptı.Yardım lütfen.Bu etkileri yaşayan var mı geçer mi

minimum 2 hafta geçtikten sonra etki etmeye başlar. en tesirli zaman kullanmaya başladıktan 3 ay sonra olur. yaklaşık 1 ay sonra ruh halinzde ve kaygınızda belirgin düzelmeler yaşarsınız. tabii doz doğru ayarlandıysa. 2 hafta dolana dek daha kötü hissetmeniz gayet normal. uykusuzluk yapar ilk etapta ilaç. uykular yaklaşık 2-3 aya düzene girer. fazla yan etkisi olmayan bir ilaç türüdür sertralin. kiloya doğrudan etkisi yoktur,
Slm bende selectra kullanıyorum ama ruh hali hâlâ aynı 22 gün oldu ne zaman etki eder 50 mg

Peki doz yeterli geldiğinde bu olumsuz düşüncelere de etki eder mi. Sıkıntılarım gider mi bu sürekli otomatik olumsuz düşüncelerden sıkıldım
Bunun için ayrıca terapi almalısınız. Tek başına ilaç mucize etkisi yaratmıyor ne yazık ki. Mucadele de etmek lazım

17 gün oldu hala bir değişim yok.Kullanan arkadaşlar cvp yazarsa çok sevinirim.Kaç günde etkisini gördünüz

Panik bozukluk ve anksiyete üzerine doktorumun verdiği lustral e başladım.Bugün 5. Gün ilaca başladığımda da kötüydüm.Her gün gerilim ve heycan yaşıyorum buna bağlı tansiyonum da yükseliyor.Bu ilacı kullanan arkadaşlar ne zaman etki eder ve yan etkileri ne zaman geçer.Kilo kaybı da yaşadım ilaca baslamadan hastalığım yüzünden.Bu ilaç kilo mu aldırır yoksa kilomu verdirir.
ben panik ataktım paxil kullanmıştım. Aldığım terapiler çokçok iyyiydi 2 terapist değiştirdim üçüncüsü çokçok iyi denk geldi. Bir yandan paxil de kullanmıştım. lustral nasıl bir ilaç bilmiyorum da insanlara göre ilaçların etkisi de değişebiliyor.

Benn bugün aldım ilk dozu çok midem bulanıyor. Kusacak gibi oluyorum. Ne yapmam lazım. Aşırı bulanıyor ya. Midem ağzımda resmen. Geçer mi acaba. Siz de ne oldu durum. Geçti mi?

Hepinize geçmiş olsun arkadaşlar bende bir panik atak hastasıyım bu aralar benimde tuttu özellikle sabahları uyandığımda daha yoğun yaşıyorum ateş basması terleme yeterli nefes alamama hissi .bunları sadede yaşayan bilir

Arkadaşlar çok olmuş ama yine de yazmak istedim bende lustral 100 mg kullanıyorum 20 gün oldu ama sanki daha kötüyüm titreme ve baş sersemligi var bana da yardımcı olur musunuz

2 yıl kullandım faydasını gördüm bana +30 kilo hediye bıraktı

X