Bölgesel İncelme Lut gölü tuzu ve korsesi

Bölgesel İncelme; Yöntemler ve Ürünler

Rline

Guru
Kayıtlı Üye
17 Aralık 2012
2.200
193
Lut gölü tuzu ve korsesi bu ürünü kullanan varmı varsa memnun kalan varmı arkadaşlar

Son düzenleyen: Moderatör:
bende merak ediyorum arkadaşlar kullanan varmı?bizimle paylaşsınlar.

canım bu ürün piyasada ilk çıktığında ben bulamamıştım orjinalide çok pahalıydı bende evde kendimi kaya tuzu ile poşetledim işe yaradı bacaklarımdan 3 ay içinde 5 cm verdim.
ama spor + diyet + inceltici kremde kullandım. akşam saat 16:00 poşetleniyodum yarım saat spor yapıyodum. sonra iyice keselenip kremleniyodum. kışın lut gölü tuzunu buldum ama soğukta yapmak istemedim. nisan mayıs gibi gene başlayacağım. korseyide almıştım ama beden ufak geldiği için sattım zaten market poşetide aynı işi görüyor diye önemsemiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
hiçbir işe yaramıyor herşeyi kullandım bunuda
ama faydası yok para tuzağı anlamadığım bunları satan insanlar resmen umut tacirliği yapıyor ve vicdanları nasıl rahat uyuyorlar

yaa ben de alacaktım ama yaa hiç mi işe yaramıyor arkadaşlar..belki marka farkıdır ? olamaz mı :KK43:(((( aynen canım yaa umutlanıyoruz işte böyle

ben de medikal diye bir yerden almıştım.tuğba özay reklamını yapıyordu .135 ytl verdim.tuzu da vardı yanında.gerçi çok düzenli kullandığımı söyleyemem.ilk 10 günde 10cm incelme diyordu.ben 1cm bile incelmedim yani.o yüzden bıraktım...
kullanıp ta faydasını görenler nasıl ve ne sıklıkta kullandılar acaba?acaba ne kadar zaman sonra işe yarıyordur?

ben de medikal diye bir yerden almıştım.tuğba özay reklamını yapıyordu .135 ytl verdim.tuzu da vardı yanında.gerçi çok düzenli kullandığımı söyleyemem.ilk 10 günde 10cm incelme diyordu.ben 1cm bile incelmedim yani.o yüzden bıraktım...
kullanıp ta faydasını görenler nasıl ve ne sıklıkta kullandılar acaba?acaba ne kadar zaman sonra işe yarıyordur?

az para mı yaa cnm CADIARZU umutlanıp alıcaz yine fos çıkacak demek...yarın almayı düşünüyordum 99 ytl ye senin kullandığına da zaten orjinal diyorlardı...faydası kişiden kişiye değişiyor mu acaba çok kararsız kaldım yaaa senağlama

ben aldığıma pişman oldum doğrusu....artık bu tarz şeylere inanmıyorum.yeteri kadar umut tacirlerini zengin ettim yani...haplar,,aletler falan.evde de boş yere alan işgal ediyorlar

hımmmmmmm genelde işe yaramıyor cevabı çıkmış ..bende merak etmiştim ama kullanmadım aman hepsi tuzak ya.

ben kullandım işe yarıyor hatta tuzu daha i sürebilmek için eski kullanmadığım bir teflon tavaya tuzu koydum ve üzerine biraz su kaoarak onu çözdüm ve su azalınca tuzlar küçük küçük ortaya çıkmaya başlayınca ocaktan alıp soğuduktan sonra da sürdüm.sera ile sardım.çok terletiyor hareket ettiğin sürece çok faydalı birşey açıkcası öneririm.

benım atölyem var orda kendim yaptım eşofmanı...lut gölü tuzunuda cerciden aldım bana 15 ytl ye mal oldu ve kullandım harıka oldum....ne selülit kaldı nede kılo...ama yemeye dıkkat etmek şart arkadaşlar acı yoksa guzellıkte yok...

nedren bulunur bu tuz ya :çok üzgünüm::uhm:

ben de gecen sene kullanmistim kizlar..yazin kullandigim icin,cok rahatsiz ediyodu ama cok terliyodum..etkisini gordum,ama dedigim gibi yazdi,havuza falan da gidiyodum,e karpuz falan az da yiyodum..bitek onun etkisi diyemiyorum yani ama incelmistim..
sonra allerji gibi bise oldum,butun vucudum kabardi..ttam olarak neyin sebep oldugunu soyleyemedi doktor,yedigin bise de dokunmus olabilir dedi ama ben biraz tedirgin oldum,sonucta o sicakta biseyin icine girip sırılsıklam terliyorum,fenalik geliyodu..kullanmayi biraktim..annem atmis gecenlerde..atmasa tekrar kullanamyi dusunebilirdim aslinda..kilo aldim cunku bu aralar..

bu arada farkettim de hemen hemen her basliga yazacak biseyim var...kullanamdigim bise kalmamis yaa :))
zayiflama korsesi,tuzu,hapi,kremi ...aynen buludugumu denemeye de devam ediyorum...ne olcak bizim bu halimiz bilmiyorum :)) tatlicadiarzu:uhm::teytey:

kesinlikle işe yaramıyor geçici bir sıkıstırma saglıyor
benım arkadasım kullandı ve
cok pısman oldu verdıgı paraya acıdı almayınnnnnkafamçokkarıştı

ben de kullandım faydasını gördüm,hatta eşim bile farketmişti toparlanmayı. bol su içmek ve düzenli kullanmak önemli tabi. beğenmeyenler acaba söylendiği gibi kullandılar mı
bir de benimki de taklit değil, pahalı olanından.

kızlar benım bı klarkadasım bazı dogal urunler satmaya basladı tuz da tuz tuz da tuz dıye bahsedıp duruyodu ama bıcok seye faydası falan var dıyo neyse ısmarladım kızın ılk sıparısı ayıp olmasın dedım ve 15 lıra ıs bı gelsın deneyım madem bana pek ıse yararmıs gıbı gelmıyo ama faydasını goren arkadaslar varmıs burda

X