Rüya Yorumları Lutfen acil yardim edin

Kesin öyle açıklamanız çok mantıklı geldi bana. Mezar yeri beğenin bir de vasiyeti hazırlayın çocuklarınız varsa kavga çıkmasın sonra.
Ciddi ciddi soruyorsunuz bir de . Rüya işte sadece rüya. Unutun gitsin. Boş yere endişelenip kendinizi üzmeyin.
Haklisiniz ama depresyon ve Panik atak hastasiyim takinti yapiyo rum iste bi kurtulamadim vesveselerden o yuzden sizden medet umdum:KK43:

Kayinvalidenize anlattınız mı rüyanızı ?
Belki bilincaltınız sürekli evdesin bak kayinvaliden bile sürekli geziyor artık eve kapama kendini diyor 🤔

saçma sapan internet sitelerine anlam yüklemeyin.o zaman günlük hayatta da mı böylesiniz sonuçta bi rüyaya bakmıyor ölüm, oturduğunuz yerde bile o an ölme ihtimaliniz var.

Anlattim oyle dusunme filan dedi yo evde degilim calisiyorum geziyorum ruyalar cikar derler ama bilmiyorum hayir olsun

Evet maalesef boyleyim esime dunyani zindan ediyorum surekli ilac filan fayda etmedi piskologa gitti duzelemedim hep boyle takarim eceliniz geldi diyince baya korkdum her sayfa baska bisey diyo

Kadin cagirmamis ki sizi, cagirilmak adi altinda bakmaniz zaten yanlis. Siz nereye demissiniz size cevap vermemis. Bide bende geleyim diye kendiniz israr etmissiniz onada cevap vermemis. Nasil boyle yorumladiniz, yakinlarda boyle bir muhabbet mi gectide aklinizda kaldi.

Kizlar merhaba, dun aksam koltuk ta uyuya kalmisim bi ruya gordum ama etkinsinden cikamiyorum ruyamda kayinvalidemi le sokakta karsilasiyoruz nereye gidiyosun fln diyorum ama cevap vermiyo veya ben duymuyorum ama yuzune nur inmis resmen cok mutluydu gulucukler atiyodu neyse bende geliyorum dedim o an esim beni uyandirdi
Ruya tabirlerine baktim cagirilmak altinda sadece ecelimin geldigi yaziyo ve baya korktum acikcasi Panik atak hastasiyim dunden beri cok korkuyorum allah rizasi icin biri su ruyami yorumlayabilir mi biliyorum allahtan baska kimse bilemez ama korkuyorum..
E çağırmamış ki. Siz kayınvalidenizi öyle güzel görünce geleyim demişsiniz.
Kötüye yormayın.

Kizlar merhaba, dun aksam koltuk ta uyuya kalmisim bi ruya gordum ama etkinsinden cikamiyorum ruyamda kayinvalidemi le sokakta karsilasiyoruz nereye gidiyosun fln diyorum ama cevap vermiyo veya ben duymuyorum ama yuzune nur inmis resmen cok mutluydu gulucukler atiyodu neyse bende geliyorum dedim o an esim beni uyandirdi
Ruya tabirlerine baktim cagirilmak altinda sadece ecelimin geldigi yaziyo ve baya korktum acikcasi Panik atak hastasiyim dunden beri cok korkuyorum allah rizasi icin biri su ruyami yorumlayabilir mi biliyorum allahtan baska kimse bilemez ama korkuyorum..
YA Allah aşkına hangi sitede gördünüz benim baktığım sitelerde rüyaların bir iyi birde kötü anlamını sıralıyorlar.Birde gördüğümüz rüyalar düz yorumlanmamalı size bir örnek de vereyim
Zamanında efendimize bir kadın korkup ağlayarak ulaşıyor sizi rüyamda gördüm ellerimle ciğerinizi çıkartıp yiyordum diyor utanarak efendimiz de korkma sen benim torunlarıma bakacaksın diyor yani biz ne sanıyoruz anlamı ne oluyor tabi tan anlamıyla bu şekilde değildir bu aklımda kaldığı şekliyle anlattım araştırabilirsiniz

Hic korkmadiniz mi kafaniza takmadiniz mi 😳😳 ama onun anlami farklidir benimkinde direk eceliniz yaklasiyo dedi
Nerden baktın Allah aşkına inanmayın şöyle şeylere. Eceli haşa Allah'tan başka kim bilebilir. Size tavsiyem her rüyanızda saçma sapan tabirlere bakmamaniz. Peygamber efendimizin (sav) kötü rüya gördugumuzde önerdiği duayi edin. Sizin için kopyalıyorum;
Sizden biriniz rüyasında hoşlanmadığı bir şey gördüğünde, uyanınca şöyle desin: Şu rüyamın şerrinden ve o rüyada gördüğüm dinim ve dünyamla ilgili hoşlanmadığım şeylerin bana isabet etmesinden, Allah’ın meleklerinin ve resullerinin sığındığı şekilde ben de Allah’a sığınırım.

Kayinvapiden hayattaysa gIdin biraz vakit gecirin .. değilse de hayır yapın adına çocuk sevindirin mezarını ziyaret edin ⚘

Nasıl yorumlarsan o olurmus. Iyıye yor. Kv ölmişse dua ıstıyordur sızlerden. Rüyada ölen kısıyı gormek dua ıstedıfı anlamına gelırmıs

Gördüğünüz rüyayı yorumlamayın. Kimseye de yorumlatmayın.
Nasıl yorumlarsanız öyle çıkar.

Ne siz rüyanızda bunu görebilecek kadar mübarek bi insansınız ne de biz bunu yorumlayacak kadar ilim sahibiyiz. Rüyayla amel olmaz.

Ben neler neler goruyorum)))
Anlatsam diziler cekilir)))
Bedavaya senaryo dagitmak istemiyorum)))

Cok takmissin. Ayrıca ruya yorumlamak ilim ister internetten bakınca yorumlanmış olmuyor

X