Saç Rengi ve Saç Boyama lütfen acil yardım!!!

moonromanticism

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Mart 2011
37
0
kızlar yardım edin lütfen. saçlarımı siyaha boyuyordum ama arrtık sıkılmıştım. yaklaşık 6 ay saçımı hiç boyamadım. sonra palettenin renk açıcısından kullandım ama sürdükten sonra ya saçım yanarsa diye korkumdan kutunun yarısını kullanıp 10-15 dk sonra yıkadım geri (saçlarımın boyu omuz hizasından 5-10 cm daha uzun). kızıla boyayınca doğal olarak tutmadı dipleri kızıl oldu altlar siyah. 1 hafta sonra yani cumartesi günü falan tekrar renk açıcı kullanıp bu sefer bekletsem. sonra boyasam 1 hafta arayla saçıma renk açıcı uyguladığım için yanar mı saçlarım lütfen cevap bekliyorum

ben 1 hafta da 4 kez 1 ayda 8 kez koleston artı palette açıcı uyguladım saçıma cnm
siyah boyadan sarıya açtım şu an saçlarım civciv gibi çok tatlı sapasağlam
vallahi gayet iyi ipek gibi değil ama kötüde değil kesinlikle ve kopma falan da olmadı
ilk zamanda bi sertlik vardı şimdi o da kalmadı
3 ay önce yapmıştım bu işlemi
ve ayda 2 kez açıyorum yine diplerim çıktığı için onuda söyleyim
gayet memnunum saçlarımdan korkma sende canım ilk zamanlarda kötü gibi oluo 2 hafta falan hergün yıka krem sür zeytin yağ sür hiçbişey kalmıo

ben 1 ayda saçımın 4 kere rengini değiştirdiğimi bilirim canım bişey olmadı.
bide bence saçının diplerinin kızıl olmasının nedeni daha önceden boyadığın boya aktı diplerin kendi doğal rengin olduğu için boya tuttu. o yüzden altların tutmadı. bendede öyle olmuştu. 1 hafta fean beklemene gerek yok bende yaptım 1 gün arayla boyadım hiç bişey olmadı.

çok teşekkür ederim arkadaşlar bu sefer 40 dk falan bekleticem ve sonunda bakır tonlarında koyu bir kızıl tutcak diye ümit ediyorum... yardımlarınız için sağolun :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…