Kız İsteme Lutfen akil verin abi elti laneti

Malakmalakmalqk

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
23 Kasım 2020
79
-28
Hanımlar beni yargılamadan dinleyin lutfen ağlıyorum şu an ben. Sevgilim her şeyde abisinin yengesinin onayını alıyor hem ben evimize kimseyi karıştırmam deyip hemde bunu yapıyor benim onlardan başka kimsem yok diyor. Annesi babası yaşlı biseye karışmıyor. Dün nişan icn yüzük alacaktık alyans mı tek taş mı dedi bana bende ıkisi de takılır dedim gitti abisi ve yengesine sordu annemde vazgeç bundan o senin lafını umursamıyor diyor napcam ben yarın da çarşı alışverişine çıkacağız yenge abisi gelecek. Bu adam 40 yaşında bende 29 . Napicamben

Allah kolaylik versin derim.
Her attigi adimda kendi kararlari yerine baskasinin kararlarina danisan bir insan bence olgunlasmamistir.
Ya da kendisi dusunmeden, baskalarinin kendisi adina karar vermesine aliskindir.
Ben olsam iyi dusunurdum, siz de oyle yapin.
Iyi dusunun ona gore kendi hayatiniz hakkinda kararlar verin, buradaki insanlar sadece size gormek istemediklerinizi gostermeye calisacaktir,
hayatiniz ile ilgili gereken karari yine siz vereceksiniz.

Bence biraz konuşmaya caliş abisine ve yengesine kötülük yap demiyorum ama yeri geldiği zaman da karıştırmamak için de elinden geleni yap pes etme pes edersen onları haklı çıkarmış olursun evlilik gerçekten o kadar güzel bir şey ki ama bunu zorlaştıran hep aile oluyor 😏

X