Lütfen akıl verin benmi yanlışım :((

İşin ilginci abisine diyo ki anahtarı ver evi konrtol et ez abi de veriyor yani abi demez mi durun olay büyümeden ben bir konuşayım yapmıştır bir cahillik belki bunlar gidiyor evi falan arıyor kadın hırsız bile olsa yapılan haneye tecavüz konu sahibi bizi altın gününe gittiği teyzelerden sandı herhalde oh olmuş hak etmiş falan diyeceğimizi düşündü galiba insani tepkiler aldıkça şok oluyor birazdan beddualar da gelir vallahi ben kimsenin evine girp altın aramam hele ben o elti olacağım biri evime bunu yapacak rezil ederim konu sahibini belki de sen beni hırsız ilan etmek için altınını sakladın sonra aramaya geldin bulmuş gibi ortaya çıkardın der yaygarayı kopartırım
Evet canım aynen öyle :)) koca kese altını nereme koydumdaa götürüp sakladım acaba

Siz şaka mısınız ya eşinizin sülalesi adetleri komple delice beni biri boğazlasa takmam görmemiş gibi🤣🤣

Ben italyan mıyım acaba? 😂😂😂

Yok öyle bir adet arkadaşım, hoşuna gitmiş senin de şıngır şıngır gezmek. Beni öldürseler takmam mesela onları.?

Şaka değil , doğru söylüyor. Erkek tarafıyla "taktığınız takı şerefinizdir" e varana değin altın pazarlığı yapılınca , aileler de taktıkları altınların düğün , mevlit gibi cemiyetlerde vitrinde!! sergilenmesini talep ediyorlar.

Şaka değil , doğru söylüyor. Erkek tarafıyla "taktığınız takı şerefinizdir" e varana değin altın pazarlığı yapılınca , aileler de taktıkları altınların düğün , mevlit gibi cemiyetlerde vitrinde!! sergilenmesini talep ediyorlar.
Bizde pazarlık falan olmadı söz konusu değil kvdem rica etti Tak bizde böyledir diye saygı duydum

E doğru, haklılar. Ben de bir set gramı yüksek bilezikle gelin ALSAM herkes görsün isterim 😂

Suçu size karşı işlemiş neden kayın ailenizin gelinleriyle mesafeli olmasını istiyorsunuz
Bi de görüşmelerini hazmedemiyorum diyorsunuz düşmanımla dost oldular diyorsunuz
Kimse sizin küstüğünüzle küsmek zorunda değil çok çocukça hareketler bunlar
Ağızlarının payını versinler istiyorsunuz böyle bir meseleye bende olsam karışmazdım

Ve bu kadar eşinizin ailesini sahiplenmeniz de garip ya onlar benim başkasına vermem gibi. Enterasan yani

Suçu size karşı işlemiş neden kayın ailenizin gelinleriyle mesafeli olmasını istiyorsunuz
Bi de görüşmelerini hazmedemiyorum diyorsunuz düşmanımla dost oldular diyorsunuz
Kimse sizin küstüğünüzle küsmek zorunda değil çok çocukça hareketler bunlar
Ağızlarının payını versinler istiyorsunuz böyle bir meseleye bende olsam karışmazdım

Ve bu kadar eşinizin ailesini sahiplenmeniz de garip ya onlar benim başkasına vermem gibi. Enterasan yani
Evette ben iyi yapmışmı dedim ? Bana laf soyletmek istememesini değer verdiğini soyledim Tokat attığını demedim.biz aile oldugumuz için bana taktıklarını çaldı hiçbirşey olmamış gibi davranmaşarı evet sinir bozucu bana göre

X