Lütfen bakar mısınız acil

fatikfatik

Üye
Kayıtlı Üye
14 Ocak 2024
338
116
24
Bugün gecikmenin 16.gunündeyim, gecikmenin 10.günu kan vermiştim negatif çikmıştı sizce tekrar ne zaman kan versem daha garanti olur belirtilerim sadece kasık ağrım ve kremsi akıntı var göğuslerim de bi iki gündür dokununca sadece çok hafif sızlıyo o kadar sizce umutlanmali miyim

Bugün gecikmenin 16.gunündeyim, gecikmenin 10.günu kan vermiştim negatif çikmıştı sizce tekrar ne zaman kan versem daha garanti olur belirtilerim sadece kasık ağrım ve kremsi akıntı var göğuslerim de bi iki gündür dokununca sadece çok hafif sızlıyo o kadar sizce umutlanmali miyim
Günün çok gecmis azlinda sen bi kadin doguma gorunsen iyi olur canim. Rabbim hayirlisini nasip etsiiiin

Günün çok gecmis azlinda sen bi kadin doguma gorunsen iyi olur canim. Rabbim hayirlisini nasip etsiiiin
Surekli gitmek istemiyorum.negatifleri gorup garanti olsun diye bekliyorum da bugun yine gidicem ztn ustunden 6 gun gecmis gitmemin bakalim artik hayirlisi inşallah bugun bile idrar testi yapmamak icin zor tuttum kendimi bu belirsizlik cok kotu

Merhaba bende dün akşam erken gebelik testi yaptım silik çıktı, bugün normalde regl olmam gerek olmadım ve ben olmadan önce çok fazla bacak ağrısı karın ağrısı ve akıntım çok olurdu hiç biri olmadı, bu ay ayrıca göğüslerimin ucuna dokunamıyorm acıdan hiç böyle bsey olmamıştı ve akıntım hiç yok su içmeme rağmen idrar rengi çok koyu birazdan gidip kan vercem inşallah vardır ☺️

Merhaba bende dün akşam erken gebelik testi yaptım silik çıktı, bugün normalde regl olmam gerek olmadım ve ben olmadan önce çok fazla bacak ağrısı karın ağrısı ve akıntım çok olurdu hiç biri olmadı, bu ay ayrıca göğüslerimin ucuna dokunamıyorm acıdan hiç böyle bsey olmamıştı ve akıntım hiç yok su içmeme rağmen idrar rengi çok koyu birazdan gidip kan vercem inşallah vardır ☺️
Hayirlisi insallah vardır bende gidicem birazdan artik 16 gunden sonra da ciksin ya mutlaka haber ver

Hayirlisı olsun buyuk ihtimal gebesin canım rabbim gonlune gore versin 🙏

Çok teşekkürler hanımlar kan verdim bekliyorum sonucu 8 aylık evliyiz son 1 ayda istiyorduk heyecanla bekliyoruz bakalım

Kasêt test yaptım ama negatifti çok erken dönemde diye kasette çıkmadı sanırım
Icıni ferah tut erken gebelik testinde silik cikti demissin daha yeni oldugu icin kaset testte gorunmemis olabilir kesin sonucu kan testi ile alacaksindir sonuc ne zaman cikacak peki

Eklentiler

• IMG-20240123-WA0000.jpg
    IMG-20240123-WA0000.jpg
    33,7 KB · Görüntüleme: 95
X