Lutfen bakarmisinuz

Merhaba çok sevindim sağlıkla gelsin inşallah gecikmenizden kaç gün sonra öğrendiniz ya da ovülasyon testiniz böyle çıktı
Teşekkür ederim ben daha gecikme olmadan ovulasyon testinden öğrendim adetime 3 4 gün kala sürekli koyu çıkıyordu adet günümde adet olmayinca test yaptım cift çizgi gördüm iki gün oncede kan verdim 727 çıktı sonucum

Teşekkür ederim ben daha gecikme olmadan ovulasyon testinden öğrendim adetime 3 4 gün kala sürekli koyu çıkıyordu adet günümde adet olmayinca test yaptım cift çizgi gördüm iki gün oncede kan verdim 727 çıktı sonucum
Benim ilk 179 du iki gün sonra verdim 839 çıktı şuan 6 gün oldu bekliyorum pazartesi bir daha muane olucam

Arkadaşlar adetim gecikti ilk günlerde gebelik testi yaptım birsey çıkmadı şuan 10 günü geçti adetim ovulasyon testi yaptım acaba yumurtlama dönemindeyim yoksa böyle gebelik öğrenen var mı baya da koyu cikti ????????? Eki Görüntüle 3345185
Rabbim hayırlı uğurlu etsin ovulasyon testinde c çizgisi t çizgisinden koyu çıkınca gebelik olur diye çok duymuştum doğruymuş demekki

X