Lütfen bana yardımcı olur musunuz ?

Erkek arkadaşımla çıplak temas yoluyla bir sürtünme yaşadık. Kızlık zarına bir giriş olmadı, ucunu sürttük sadece bir kaç kere. Erkek arkadaşımın özel bölgesi de kuruydu hatta ama yine de evhamlanıp, belki sıvı vardı da biz fark etmedik diyerek ertes 72 aldım. İçinden 1 tane çıktı ve bu durumdan 6 saat sonra içtim. Adet günüm 6 mart idi. Ayın 26 sından beri hiçbir yan etki görülmedi kasık ağrısı dışında. Kanama falan da yaşamamıştım. Adet günümden bir gün önce yanı ayın 5 inde ben dışarıdayken kan gelmiş, fark etmedim. Bu kan koyu kahverengi idi sonra tuvalete gidince ve silince normal kırmızı kan çıktı. Regli oldum sanmıştım ama değilmiş. Sizce hamile miyüm ? Bu kanama nedir ? Neden oluyor ? Acilen cevap verirseniz sevinirim.
Merhabalar :) Çocuk Gelişimci olarak sana söyleyebilirim ki hamileyim demek için bence çok erken. sonuçta yasanılanlardan 6 saat sonra ilacını içmişsin(ki iyi bir ilaç) bu tarz ilaçlarda ne kadar erken içsen o kadar iyi. Bazen bunlar olabilir. adetin bu gece devam edebilir nitekim hala 6 marttayız belki soğuktan etkilenmiş olabilirsin şuan. bu konuda sana net cevap verecek olan tek şey eczaneden alacağın bir gebelik testi olacaktır. ancak unutmaman gerekir ki gebelik testleride bazen yanılabiliyor. Bana kalırsa sen suan stres yaptığın için de bu kesilmeyi yaşıyor olabilirsin. daha önceden de adet dönemlerinde yaşadığın herhangi bir stresli anda bu tarz bişey olup olmadığını bi düşün bence sonra bir daha yaz istersen. SEVGİLERLE

X