Lütfen bı çıkar yol bulun boğuluyorum

Edanur Deger

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
24 Mart 2019
112
44
22
4 yıldır sevdiğim var anneme yeni söyledim seneye adını koymayı düşünüyoduk ama abim evlenmek istiyo bu yaz onun sözü nişanı olacak seneyede düğün planlıyolar ben hiçbişey diyemiyorum şimdi karşı tarafta 3 yıldır beni bekliyolar seneyede ertelemek zorunda kalcam sevdiğim yetmedimi beklediğimiz diyo e haklı onada bişey diyemiyorum 2 yıl hapis yedi hayallerim stresten kendi kendimi yiyorum boğuluyorum derdimi kimseyede anlatamam abim varken beni dinlemezler bile 😣

Balkizlarim

Popüler Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
29 Ocak 2016
625
1.581
35
Siz bu konuyu daha öncede açmıştınız zaten.yorum yapmıştı arkadaşlar.biz eşimle 7 senenin sonunda evlendik şimdiki aklım olsa 2 sene daha beklerdim belki.mutluyum ama evlilik çok ciddi ve yorucu bir müessese.yasiniz kaç bilmiyorum ama bence biraz beklemenizde sıkıntı olmaz herhalde.bu arada çalışıp para biriktirin evlenince çok borçla falan uğraşmazsınız.

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 1284 gün geçti.

Papatyaa_35

Seni tanıdıktan sonra şiirler anlamlı geldi.
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
13 Eylül 2014
773
451
Bizde 5 yıldır bekliyoruz ve farklı şehirlerde yaşıyoruz 😞😞 siz erkek arkadaşınızla aynı şehirde mı yaşıyorsunuz ?

Edanur Deger

ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
24 Mart 2019
112
44
22
Siz bu konuyu daha öncede açmıştınız zaten.yorum yapmıştı arkadaşlar.biz eşimle 7 senenin sonunda evlendik şimdiki aklım olsa 2 sene daha beklerdim belki.mutluyum ama evlilik çok ciddi ve yorucu bir müessese.yasiniz kaç bilmiyorum ama bence biraz beklemenizde sıkıntı olmaz herhalde.bu arada çalışıp para biriktirin evlenince çok borçla falan uğraşmazsınız.
Çalışıcam zaten ama bu süreç beni ruhsal olarak çok yoruyo bi çok şeyi kafama takıyoruö

Filiziniz

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
2 Nisan 2015
1.524
1.487
1 sene daha bekle ne olucak adam kaçmıyorya tek hayalin koca mı !! Çalış para biriktir ben 5 sene sonra evlendim aklım olda 1 sene daha beklerdim, eğer adam beklemem diyosa zaten at çöpe

Edanur Deger

ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
24 Mart 2019
112
44
22
1 sene daha bekle ne olucak adam kaçmıyorya tek hayalin koca mı !! Çalış para biriktir ben 5 sene sonra evlendim aklım olda 1 sene daha beklerdim, eğer adam beklemem diyosa zaten at çöpe
Çalışcam zaten ben 1 sene değil 2 sene beklemek zorundayım seneye abimin düğünü var ordan söylemek çok basit bekle nolcak giden ömrümüzden gidiyo yarının ne olacağı belli mi ayrıca daha ne kadar beklicem yeterli değil mi