Lütfen bı çıkar yol bulun boğuluyorum

SiriusBlackK

❤❤ Şukurler Olsun..
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
27 Şubat 2019
2.663
2.158
4 yıldır sevdiğim var anneme yeni söyledim seneye adını koymayı düşünüyoduk ama abim evlenmek istiyo bu yaz onun sözü nişanı olacak seneyede düğün planlıyolar ben hiçbişey diyemiyorum şimdi karşı tarafta 3 yıldır beni bekliyolar seneyede ertelemek zorunda kalcam sevdiğim yetmedimi beklediğimiz diyo e haklı onada bişey diyemiyorum 2 yıl hapis yedi hayallerim stresten kendi kendimi yiyorum boğuluyorum derdimi kimseyede anlatamam abim varken beni dinlemezler bile 😣
Benim kuzenim abisiyle 3 ay arayla evlendi. Kimseyi beklemet zorunda degilsin ama aile yapini bilemem tabi

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 613 gün geçti.

SiriusBlackK

❤❤ Şukurler Olsun..
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
27 Şubat 2019
2.663
2.158
Aslında düşünüyorum böyle arayla evlilik ama ailem karşı çıkar büyük ihtimal maddi olarak destekçiyim ama istemezler
Benim oyle.bi problemim yoktu yinede istemediler ama sen dik durmalisin canim maddi bi yukunde yoksa bence bi engel yok.

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 613 gün geçti.

Filiziniz

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
2 Nisan 2015
1.524
1.487
Çalışcam zaten ben 1 sene değil 2 sene beklemek zorundayım seneye abimin düğünü var ordan söylemek çok basit bekle nolcak giden ömrümüzden gidiyo yarının ne olacağı belli mi ayrıca daha ne kadar beklicem yeterli değil mi
Evlenince peri masalı mı bekliyorsun26 yaşındasın daha, ben 28 yaşında evlendim kendim erteledim :halay: iyiki de beklemişim. Bu kadar istiyorsan ailenle konuş

Jessica11

Üye
Kayıtlı Üye
8 Nisan 2019
773
516
4 yıldır sevdiğim var anneme yeni söyledim seneye adını koymayı düşünüyoduk ama abim evlenmek istiyo bu yaz onun sözü nişanı olacak seneyede düğün planlıyolar ben hiçbişey diyemiyorum şimdi karşı tarafta 3 yıldır beni bekliyolar seneyede ertelemek zorunda kalcam sevdiğim yetmedimi beklediğimiz diyo e haklı onada bişey diyemiyorum 2 yıl hapis yedi hayallerim stresten kendi kendimi yiyorum boğuluyorum derdimi kimseyede anlatamam abim varken beni dinlemezler bile 😣
Canım dünyanım sonu değil bi nisan yapin bekleyin nisanda da çok masraf gitmez en fazla sevdiğinin aileside biraz anlayış göstersin kendileri karşılaşın senin ailene yuklenmesin olur bu iş nişanlı beklersin çalışırsın hemen ewlenmek isterse çeksin krediyi sevdiğin