lütfen bi yol gösterin!!!

E

EU3

Ziyaretçi
slm arkadaslar benim 1,5 yıldır hayatımda biri var fakat ne istediğini bir türlü çözemedim çok tutarsız davranısları var bana karsı ben bu ilişkini basından yurumeyeceğini anlamastım aslında bitirmek istedim ve bani aramamasını söyledim ama o hep ısrarcı oldu peşimi bırakmadı kendimden uzaklastırmak için herseyi yaptım bi hakaret etmedıım kaldı düzgün bi ilşki kuramıyorus kendini bana ifade edemiyor bu yusden ızak durmak ıstıorm bulusmak için plan yapıors mesala ertesi gün sanki konusan bis deils hep işi çıkıo bahaneler buluyo ama beni bırakmıyoda yuz vermdiğim zamanlarda ise telefonlarda bi ağlamadığı kalıyo resmen yalvarıyor sanırım bağlanmaktan korkuyor sizce beni seviyormu kafasımı karısık bu dawranıslarının nedeni ne? kafamda bi sürü soru var lütfen düşüncelerinizi benimle paylaşın :çok üzgünüm::çok üzgünüm::çok üzgünüm:

Son düzenleyen: Moderatör:
uzak dur tatlım ruhsal problemleri olabilir...
çok gördüm bende bu türleri,dengesizdir ne istediğini bilmez,mutlu edemezsin hep giden senden gider...
böyle birine bir buçuk yıl nasıl katlandın..
sana zarar verir..kurtulmaya çalış...

kaç yaşındasın bilmiyorum ama sanırım çok gençsin, vaktini bu tip insanlarla heba etme sonra çok pişman olursun diyorum. bağlanmaktan korkuyosa eğlencek başka birini bulsun, ne bu "dur bugun çıkayım, yarın kızı ekeyim, sonra nasılsa arar gönlünü alırım", çocuk oyuncağı mı bu, adam olcak diye zamanını harcama bence

Canım;
Erkek arkadaşının hareketleri,tavırları değişmeyecektir çoookk uzun bi süre.Büyümesi,olgunlaşması,ne istediğini bilmesi için uzun zaman gerekecektir.Ve sende zamanını onunla harcama derim.Çünkü çok yıpranacaksın ve olan sana olack.O yüzden hayatım değer veren bi erkeğin karşına çıkması dileğiyle diorum opuyorumnanaktan

benim anladıgım kadarıyla sen tersledikçe o sana yaklaşıyor.biraz tuaf,bence peşini bırakması için ugraş böyle adamlar cana zarar, neyapmak istedigi belli degil demekkiiii....

canımcım bu adamla evlilik düşünülmez evlensen sana hayatı dar eder.ne istediğini bilmeyen insanla olmak zor ötesi.ciddi düşünmedikten sonra da neden onunla çıkasın üstüne sürekli sinirlerni bozasın ayrıca başka kısmetleri tepesin ki.

canım yaşın daha genç olabilir. Burada yorum yazan bir sürü insan var hepsindeki ortak nokta o adama güvenmemen ve yol yakından çabucak dönmen.

sen onu tersledikce peşindeyse bunu gurur meseleside yapmıs olabilir canım
dikkatli ol istedigini alana kadar olabilior bazı erkeklerin hevesi seni kendine asık edene kadar olabilir tüm cabası

ya sevmek herşey demek degilki.tamam seve bilirsin anlıyorum ama böyle biriylede hayat geçmez.... adamı azarlayacanda sana iyi davranacakkkk oooooooo zaten sen onu azarlarken huzursuz olacan o senin psikolojinide bozar vallahaa...:eek:lmaz:

canım sevgiline diyecegin tek sey su;YA HAYATIMA TAMAMEN GİR YADA TAMAMEN CIK...kararı kendi versin..tabi bu zaman içinde aradıgında cevap verme,mesaj atma,görüsme..aklı basına gelirse devam edersin.baktın yine aynı o zaman ayrılıgı düsünürsün

bildiğin dengesiz:bbo:

sana karşı 1 gr sevgisi yok bu kişinin:1ninca:

kendini heba etme boşuna :teselli:

Bence psikolojik sorunları var. Kişiliği oturmamış. Dengesiz gördüm onu çokk..
Canım dediğin gibi bu ilişkinin sonu yok bence. Yani yazık sana. Sende bunu görüp kabul edebiliyosan senin için daha kolay. Bence yenilme ona daha fazla. Yoksa bu kısır döngü böyle gider.

Al karşına cesur ol ve bunları ona anlat konuşun ilişkinizi ancak siz anlamlandırabilirsiniz..birde anlattığın kişi bana birini anımsattı konuşmaya gelince adam delilerr gibi seviyor ama sevdiği insanı mutlu etmek için hiçbirşey yapmıyor idi umarım seninki ona benzemez iyi şanslarrr

X