Aşılama Lütfen Bilgi ve Tecrübelerinizi esirgemeyin

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz

haveaniceday

En güzel bekleyişim yolunu ne kadar gözleyeceğim ?
Kayıtlı Üye
13 Haziran 2018
749
2.486
Merhaba hanımlar
2,5 yıllık evliyim doğal yollardan maalesef hamile kalamadım Eşimin sperm sayısı düşük olduğu için en son gittiğimiz devlet hastanesin de ki doktorumuz aşılama veya tüp bebek ile evlat sahibi olabilirsiniz dedi . Ben pko luyum ama adetlerim düzenli tüylenme vs gibi durumlarım yok herşey gayet yolunda sadece bu ara biraz kilo aldım şuan diyetle o problemi çözmeye çalışıyorum
Aşılama için hastane araştırmasına girdim İlk olarak fiyatların düşük olması sebebi ile Bahçelievler Hizmet Hastanesine baktım fakat doktor yorumları çok çok iyi değil ek olarak daha önce hiç aşılama yaptıran birisi yorum yazmamış nette hiç bulamadım orada aşılama yaptıran birini şimdi medical park AYŞET Jane hanıma bakıyorum sizler nerede yaptırdınız ortalama ne kadara maal oldu doktor tavsiyeniz varmı lütfen bilgi ve deneyimlerinizi esirgemeyin

Hakkimizda hayirlisi olsun insallah canim hepimiz icin. Ben devlette yaptirdim 3 asilama fakat tutmadi simdi tup bebek icin evrak toplama asamasindayim uskudar zeynep kamil hastanesine gidiyorum doktorlari iyi ben sadece ilaclara para odedim birde ozel olarak birinin tavsiyesi uzerine gitmis oldugumuz bir hastane var ikitelli bati bahat hospital doktor resat bahat ilgisi cok hosuma gitti fakat sadece muayene oldum devlette tup bebek denedikten sonra ozele gecicez. Doktor bana devletten rapor getirisen birazdaha uygun oluyor fiyat dedi ama dedigim gibi tavsiye uzerine gittik ve hosuma gitti ztn bashekim kendisi isinde uzman belli. Insallah bunlara gerek kalmadan rabbim kucaklarimizi doldurur tek dilegim bu cok yorucu bi surec cunku

TEŞEKKÜR EDERİM UMARIM TEZ VAKİTTE HEPİMİZİN KUCAĞI DOLAR VE EVİMİZ ŞENLENİR

Bende polikistik over sendromluyum Ankara da bi özel hastaneye gittim sözde orayada iyi diyorlardı femara diye bi ilaç kullandım 3 ay sadece 2 yumurta büyüdü düşün yani aşılama oldu tutmadı , hsg çekildi herşey normal eşimin sperm analizi normal hormonlara bakıldı oda normal denildi ne kadar doğru bilmiyorum bende tüp Bebek yaptiricam Ankara da centrum klinik var birde bahçeci tüp Bebek merkezi bütçe biraz zorlayacak ama istiyoruz çocuk olmadıktan sonra ne yapayım ben parayı bizede 5 yıl oldu Allahım kucağımızı boş bırakmasın emeğimiz boşa çıkmasın ne deyim stres yapmamak takmamak lazım Allah'ın dediği olur buda bir imtihan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…