lütfen bilgili olanlar yardımcı olabilir mi

esmakara999

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
20 Ocak 2021
163
39
29
merhaba ben bekarım ve hamile olup olmadığımı öğrenmek için özel hastanede kan testi vermek istiyorum. sizce fiyatlar nedir ve bekarım diye bir sorun çıkar mı?

merhaba ben bekarım ve hamile olup olmadığımı öğrenmek için özel hastanede kan testi vermek istiyorum. sizce fiyatlar nedir ve bekarım diye bir sorun çıkar mı?
Devletin acilinde de kan verebilirsin düzensiz adetim var karın ağrısı çekiyorum gebelikten şüpheleniyorum dersen yaparlar 1-2 saate de çıkar sonucun

Devletin acilinde de kan verebilirsin düzensiz adetim var karın ağrısı çekiyorum gebelikten şüpheleniyorum dersen yaparlar 1-2 saate de çıkar sonucun
ya sürtünmeyle ilişkiye girdim boşalma falan olmadı ama korkuyorum yine de merak ettim hala regl olamazsam gidip baktırıcam devlette çok yüz göz olmak istemiyorum insanlarla kalabalıkla

ya sürtünmeyle ilişkiye girdim boşalma falan olmadı ama korkuyorum yine de merak ettim hala regl olamazsam gidip baktırıcam devlette çok yüz göz olmak istemiyorum insanlarla kalabalıkla
Sürtünme + boşalma olmadıysa kesin stresten felan gecikmişsindir boşuna korkma aksi bi durum olamaz kendimi haydar dümenin cevabını vermiş gibi hissettim ama 😂😂 korkma bence.

Sürtünme + boşalma olmadıysa kesin stresten felan gecikmişsindir boşuna korkma aksi bi durum olamaz kendimi haydar dümenin cevabını vermiş gibi hissettim ama 😂😂 korkma bence.
inşallah ya bakalım teşekkür ederim. etraftan duydum 1 2 tane tanıdığın tanıdığı korktum. normal bir sürtünme bile değildi afedersin kucakta durdum kıyafetsiz ama insan korkuyor

vajinismus hastalarının yazdıklarını okudum burda sürtünmeyle ilişkiye girip hamile kalmışlar vajinaya doğru boşalma olmui gerçi onlarda. boşalma olmadan hiç hamile kalanı görmedim
Eeee o zaman? Hadi boşalma var desen tamam derim ama oda yok. Kooorkma soğan suyu iç dönemsel gecikiyosundur yada bunu yaşadığın için stresin var korkudan olmuştur

Eeee o zaman? Hadi boşalma var desen tamam derim ama oda yok. Kooorkma soğan suyu iç dönemsel gecikiyosundur yada bunu yaşadığın için stresin var korkudan olmuştur
ay maydanoz suyu içtim 3 gun. bugun de soğan suyu içtim o soğanları kabuklarıyla mı atıyoruz acaba? bu arada çook teşekkür ederim aşırı rahatlattın beni :)

Peki hamileysen napacaksın
O bebeğe yazık değilmi Esma.
Çünkü sana göre 9 aylık hamilesin bebek doğdu doğacak benim işim gücüm yok sana laf anlatıyorum esma :KK69:
ahahahahah ya ben de hamile oldugumu düşünmüyorum sadece regl olsam rahatlıcam valla hiç hastaneyle falan uğraşmak o strese girmek istemiyorum. bir şey sorucam ben bu ilişkiye cumartesi günü girdim. yani ayın 21ydi. bu hafta içi de regl olmam lazım. ne zaman idrar testi yaparsam doğru sonucu alırım? ilişkiden kaç gün sonra yani idrar testi kesin sonuç verir? haftaya yapsam çok erken olur o yüzden 2 hafta beklesem mi

Yok kabuksuz 4 e böl kaynat 5 dk demlensin içinde sonra al iç o söker atar
çok sağol canım. az önceki soruyu sana da sormak isterim. ben bu ilişkiye cumartesi günü girdim. yani ayın 21ydi. bu hafta içi de regl olmam lazım. ne zaman idrar testi yaparsam doğru sonucu alırım? ilişkiden kaç gün sonra yani idrar testi kesin sonuç verir? haftaya yapsam çok erken olur o yüzden 2 hafta beklesem mi

X